|

Totallympics Results

 Forgot password?
 Register
Search

Alpine Skiing FIS Junior World Championships 2021

[Copy link]
Post time: 1-3-2021 16:26
| Show all posts |Read mode
Alpine Skiing FIS Junior World Championships 2021
        
        
                Bansko (BUL) - 2 March 2021 - 10 March 2021         
        
        
               
        


Official Schedule
Eastern European Time (GMT +2)
Olympic Event Final | Non-Olympic Event Final

Tuesday, March 2nd
10:00 Men's Junior Super-G Training

Wednesday, March 3rd
11:00 Men's Junior Super-G


Thursday, March 4th
10:00 Men's Junior Giant Slalom Run 1
13:00 Men's Junior Giant Slalom Run 2

Friday, March 5th
10:00 Men's Junior Slalom Run 1
13:00 Men's Junior Slalom Run 2

Sunday, March 1st
10:00 Women's Junior Super-G Training

Monday, March 8th
11:00 Women's Junior Super-G


Tuesday, March 9th
10:00 Women's Junior Giant Slalom Run 1
13:00 Women's Junior Giant Slalom Run 2

Wednesday, March 10th
10:00 Women's Junior Slalom Run 1
13:00 Women's Junior Slalom Run 2
 Author| Post time: 3-3-2021 13:32
| Show all posts
Final Medal Count

Rank
Nation
Gold
Silver
Bronze
Total
1
Austria
2
2
2
6
2
Italy
2
1
0
3
3
Sweden
1
1
0
2
4
United States
1
0
1
2
5
Norway
0
1
1
2
5
Switzerland
0
1
1
2
7
Slovenia
0
0
1
1
Total
Road
to Beijing 2022
6
6
6
18


Final Medal Count Olympic Events Only

Rank
Nation
Gold
Silver
Bronze
Total
Total
Road
to Beijing 2022
0
0
0
0

 Author| Post time: 3-3-2021 14:17
| Show all posts
Men's Junior Super-G
Final Results

FRANZONI Giovanni
49.70

FEURSTEIN Lukas
49.74

ZULAUF Gael
49.75

Rank
Athletes
Nation
Result
4
KINDEM Kaspar
49.82
5
FAVRE Guerlain
49.87
6
LACKNER Philipp
50.05
7
AZNOH Rok
50.25
8
TORVINEN Turo
50.44
9
NELSON Isaiah
50.49
10
LUETOLF Joel
50.54
11
WOLF Simon Luca
50.70
11
ZIMMER Oscar
50.70
13
GUIGONNET Edouard
50.76
14
LEHTO Elian
50.83
15
GUNLEIKSRUD Halvor Hilde
50.85
16
STEEN OLSEN Alexander
51.03
17
HOFSTEDT Adam
51.08
18
SPOERRI Nick
51.21
19
VINTER Owen
51.22
20
BENDOTTI Matteo
51.27
21
DELLA VITE Filippo
51.39
22
UNDERHILL Bradshaw
51.63
23
LARDON Thomas
51.64
24
PUCKETT Cooper
51.73
25
KRIZAJ Martin
51.76
26
STOILOV Konstantin
51.77
27
PYSHKIN Dmitrii
51.80
28
LINDENMAYER Felix
51.81
29
JANUTIN Fadri
51.91
30
KLIMA Adam
52.04
31
ALARCON Bautista
52.24
32
BALAZ Filip
52.56
33
LINDQVIST Gustaf
52.57
34
GRAVIER Tiziano
52.72
35
ZERHOCH Dominik
52.85
36
HEAYDON Henry
52.92
37
TRSAN Tim
53.54
38
MCADAM Hugh
53.81
39
PREISLER Oscar
53.99
40
TAPANAINEN Jaakko
54.62
41
QERIMI Kevin
55.40
42
JENSEN Christian Skov
56.05
43
STANESCU Andrei Tudor
56.19
44
MARIICHYN Maksym
57.18
45
FILIAK Taras
57.42
46
LINDFORS Nikolaj
58.22
47
SEMERDZHIEV Nikola
58.26
48
PANTELIC Ugljesa
59.13
49
MARMARELLIS Christos
59.72
50
LEAMAN Aaron
59.81

GARTNER Anze
DNF

LINDQVIST Axel
DNF

WITTE Linus
DNF

ORECCHIONI Diego
DNF

KAZAZAEV Nikita
DNF

KUBES David
DNF

DORNAUER Armin
DNF

 Author| Post time: 4-3-2021 19:37
| Show all posts
Men's Junior Giant Slalom
Final Results

FEURSTEIN Lukas
1:45.3351.42+53.91

FRANZONI Giovanni
1:46.0551.76+54.29

KINDEM Kaspar
1:46.2251.35+54.87

Rank
Athletes
Nation
Run 1
Run 2
Result
4
WOLF Simon Luca
52.21
54.39
1:46.60
5
JANUTIN Fadri
51.98
54.69
1:46.67
6
STURM Joshua
52.18
54.75
1:46.93
7
NELSON Isaiah
51.97
55.13
1:47.10
8
HANSSON William
51.93
55.38
1:47.31
9
ORECCHIONI Diego
52.27
55.06
1:47.33
10
DORNAUER Armin
52.95
54.50
1:47.45
11
LINDENMAYER Felix
52.68
55.28
1:47.96
12
BENDOTTI Matteo
53.41
54.60
1:48.01
13
ZULAUF Gael
53.56
54.50
1:48.06
14
AZNOH Rok
53.14
55.06
1:48.20
15
FAVRE Guerlain
52.91
55.50
1:48.41
16
LEHTO Elian
52.84
55.69
1:48.53
17
LINDQVIST Axel
53.33
55.27
1:48.60
18
BIANCHINI Augustin
53.63
55.32
1:48.95
19
PYSHKIN Dmitrii
53.49
55.57
1:49.06
20
LAINE Tormis
53.73
55.39
1:49.12
21
ZIMMER Oscar
51.92
57.43
1:49.35
22
RITCHIE Benjamin
54.33
55.08
1:49.41
23
LINDQVIST Gustaf
53.81
55.73
1:49.54
24
UNDERHILL Bradshaw
54.27
55.45
1:49.72
25
KLIMA Adam
54.01
56.08
1:50.09
26
HOFSTEDT Adam
53.82
56.44
1:50.26
27
GUIGONNET Edouard
54.64
55.70
1:50.34
28
GARTNER Anze
54.83
56.87
1:51.70
29
ZLATKOV Kalin
55.11
56.65
1:51.76
30
URY Balint
55.23
57.08
1:52.31
31
CORNELLA GUITART Xavier
55.04
57.98
1:53.02
32
TRSAN Tim
55.75
57.31
1:53.06
33
KUBES David
54.91
59.01
1:53.92
34
TAPANAINEN Jaakko
55.75
58.44
1:54.19
35
KROTA Filip
55.46
58.78
1:54.24
36
KATAYAMA Ryoma
56.09
58.20
1:54.29
37
SANETRA Bartlomiej
56.24
58.33
1:54.57
38
LJUTIC Tvrtko
56.50
1:00.65
1:57.15
39
QERIMI Kevin
58.20
1:00.07
1:58.27
40
STANESCU Andrei Tudor
59.96
1:01.85
2:01.81
41
RAPPAGLIOSI Alessio
58.10
1:03.98
2:02.08
42
BESZTERCZEY Kristof
1:00.91
1:02.35
2:03.26
43
LINDFORS Nikolaj
1:01.05
1:02.55
2:03.60
44
KIRCHMAYR Luke
1:01.19
1:02.50
2:03.69
45
ZOGRAFOS-MANOS Emmanouil
1:01.04
1:02.76
2:03.80
46
HASIRCI Demirkan
1:02.01
1:02.56
2:04.57
47
DANCIU Raul
1:02.60
1:03.83
2:06.43
48
FLAHERTY William C.
1:02.89
1:04.09
2:06.98
49
RAMOS Manuel
1:02.90
1:05.62
2:08.52
50
TANG Calcy Ning-Chien
1:09.98
1:10.61
2:20.59
51
LEE Sze Chun Matthew
1:09.07
1:11.83
2:20.90
52
MRAD Anthony
1:12.77
1:13.48
2:26.25
53
MARIM Pedro
1:16.23
1:18.89
2:35.12

MACAR Milivoje
-
-
DNF2

LEAMAN Aaron
-
-
DNF2

SEMERDZHIEV Nikola
-
-
DNF2

MARIICHYN Maksym
-
-
DNF2

GRANDJEAN Eliot
-
-
DNF2

MCADAM Hugh
-
-
DNF2

KRIZAJ Martin
-
-
DNF2

GRAVIER Tiziano
-
-
DNF2

SACCARDI Tommaso
-
-
DNF2

KAZAZAEV Nikita
-
-
DNF2

SPOERRI Nick
-
-
DNF2

KOMSIC Dario
-
-
DNS2

KACO Mathieu
-
-
DNF1

CHEHAB Ziad
-
-
DNF1

ALMIRALL PEREZ Miguel Chi Hung
-
-
DNF1

KEGHIAN Joachim
-
-
DNF1

HARASAWA Kotaro
-
-
DNF1

MARMARELLIS Christos
-
-
DNF1

PANTELIC Ugljesa
-
-
DNF1

JENSEN Christian Skov
-
-
DNF1

TERZIC Dino
-
-
DNF1

PREISLER Oscar
-
-
DNF1

MASQUELIER Louis
-
-
DNF1

ZERHOCH Dominik
-
-
DNF1

STOILOV Konstantin
-
-
DNF1

ALARCON Bautista
-
-
DNF1

MICHALIK Michal
-
-
DNF1

LACKNER Philipp
-
-
DNF1

BOTKA Filip
-
-
DNF1

VINTER Owen
-
-
DNF1

PIROZZI Nicolas
-
-
DNF1

HEAYDON Henry
-
-
DNF1

TORVINEN Turo
-
-
DNF1

GUNLEIKSRUD Halvor Hilde
-
-
DNF1

LARDON Thomas
-
-
DNF1

DELLA VITE Filippo
-
-
DNF1

ORUC Zulfucan
-
-
DSQ1

FILIAK Taras
-
-
DSQ1

MINIC Mateja
-
-
DSQ1

BALAZ Filip
-
-
DSQ1

PUCKETT Cooper
-
-
DSQ1

STEEN OLSEN Alexander
-
-
DSQ1

 Author| Post time: 5-3-2021 20:33
| Show all posts
Men's Junior Slalom
Final Results

RITCHIE Benjamin
1:40.3650.89+49.47

JANUTIN Fadri
1:40.8450.89+49.95

STURM Joshua
1:41.0651.75+49.31

Rank
Athletes
Nation
Run 1
Run 2
Result
4
KINDEM Kaspar
51.76
49.76
1:41.52
5
LUETOLF Joel
51.16
50.47
1:41.63
6
FEURSTEIN Lukas
52.38
49.50
1:41.88
7
DORNAUER Armin
51.46
50.60
1:42.06
8
ZERHOCH Dominik
52.66
50.07
1:42.73
9
LAINE Tormis
53.15
50.29
1:43.44
10
HOFSTEDT Adam
53.60
50.06
1:43.66
11
SPOERRI Nick
53.84
50.69
1:44.53
12
ZLATKOV Kalin
54.11
51.32
1:45.43
13
KAZAZAEV Nikita
53.78
52.09
1:45.87
14
LJUTIC Tvrtko
54.86
51.17
1:46.03
15
TAPANAINEN Jaakko
54.15
52.30
1:46.45
16
CORNELLA GUITART Xavier
55.27
51.31
1:46.58
17
STOILOV Konstantin
54.73
52.14
1:46.87
18
GRANDJEAN Eliot
55.24
51.90
1:47.14
19
KATAYAMA Ryoma
55.04
52.29
1:47.33
20
URY Balint
55.26
52.09
1:47.35
21
GUNLEIKSRUD Halvor Hilde
51.56
55.93
1:47.49
22
KROTA Filip
55.80
52.05
1:47.85
23
SANETRA Bartlomiej
55.93
52.79
1:48.72
24
VINTER Owen
56.22
53.43
1:49.65
25
AZNOH Rok
56.08
54.01
1:50.09
26
SEMERDZHIEV Nikola
56.30
54.09
1:50.39
27
BALAZ Filip
58.15
54.78
1:52.93
28
HARASAWA Kotaro
59.94
55.75
1:55.69
29
FILIAK Taras
1:00.20
56.98
1:57.18
30
STANESCU Andrei Tudor
1:00.24
57.57
1:57.81
31
KIRCHMAYR Luke
1:01.95
59.09
2:01.04
32
LEAMAN Aaron
1:09.20
1:03.76
2:12.96
33
MRAD Anthony
1:11.41
1:12.46
2:23.87
34
LEE Sze Chun Matthew
1:14.35
1:27.29
2:41.64

TANG Calcy Ning-Chien
-
-
DNF2

CHEHAB Ziad
-
-
DNF2

KEGHIAN Joachim
-
-
DNF2

DANCIU Raul
-
-
DNF2

MARMARELLIS Christos
-
-
DNF2

MASQUELIER Louis
-
-
DNF2

RAPPAGLIOSI Alessio
-
-
DNF2

QERIMI Kevin
-
-
DNF2

PUCKETT Cooper
-
-
DNF2

LINDQVIST Gustaf
-
-
DNF2

LINDENMAYER Felix
-
-
DNF2

WITTE Linus
-
-
DNF2

FAVRE Guerlain
-
-
DNF2

NELSON Isaiah
-
-
DNF2

LINDQVIST Axel
-
-
DNF2

SACCARDI Tommaso
-
-
DNF2

MARIM Pedro
-
-
DNF1

RAMOS Manuel
-
-
DNF1

ALMIRALL PEREZ Miguel Chi Hung
-
-
DNF1

FLAHERTY William C.
-
-
DNF1

ORUC Zulfucan
-
-
DNF1

HASIRCI Demirkan
-
-
DNF1

LINDFORS Nikolaj
-
-
DNF1

MACAR Milivoje
-
-
DNF1

PANTELIC Ugljesa
-
-
DNF1

BESZTERCZEY Kristof
-
-
DNF1

PREISLER Oscar
-
-
DNF1

MINIC Mateja
-
-
DNF1

MARIICHYN Maksym
-
-
DNF1

LEHTO Elian
-
-
DNF1

KUBES David
-
-
DNF1

JENSEN Christian Skov
-
-
DNF1

KRIZAJ Martin
-
-
DNF1

ZOGRAFOS-MANOS Emmanouil
-
-
DNF1

PIROZZI Nicolas
-
-
DNF1

ALARCON Bautista
-
-
DNF1

TERZIC Dino
-
-
DNF1

UNDERHILL Bradshaw
-
-
DNF1

GRAVIER Tiziano
-
-
DNF1

PYSHKIN Dmitrii
-
-
DNF1

GUIGONNET Edouard
-
-
DNF1

TRSAN Tim
-
-
DNF1

BOTKA Filip
-
-
DNF1

KOMSIC Dario
-
-
DNF1

LARDON Thomas
-
-
DNF1

MICHALIK Michal
-
-
DNF1

KLIMA Adam
-
-
DNF1

CASE Toby
-
-
DNF1

GARTNER Anze
-
-
DNF1

MCADAM Hugh
-
-
DNF1

WOLF Simon Luca
-
-
DNF1

DELLA VITE Filippo
-
-
DNF1

TORVINEN Turo
-
-
DNF1

FRANZONI Giovanni
-
-
DNF1

HEAYDON Henry
-
-
DNF1

ORECCHIONI Diego
-
-
DNF1

ZIMMER Oscar
-
-
DNF1

HANSSON William
-
-
DNF1

STEEN OLSEN Alexander
-
-
DNF1

BIANCHINI Augustin
-
-
DNF1

BENDOTTI Matteo
-
-
DNF1

KACO Mathieu
-
-
DNS1

 Author| Post time: 8-3-2021 15:50
| Show all posts
Women's Junior Super-G
Final Results

WECHNER Lena
53.32

KAPPAURER Magdalena
53.56

EGGER Magdalena
53.69

Rank
Athletes
Nation
Result
4
ARONSSON ELFMAN Hanna
54.07
5
DURRER Delia
54.29
6
GHISALBERTI Ilaria
54.35
7
DVORNIK Neja
54.40
8
PYKALAINEN Erika
54.66
9
MONSEN Marte
54.83
10
KAPFER Nadine
54.85
11
MCFARLANE Caitlin
54.97
12
JANCOVA Rebeka
55.07
13
MATHIOU Sophie
55.26
14
HOERHAGER Lisa
55.27
15
BOSTROEM MUSSENER Moa
55.30
16
MOERKESET Anna Bryn
55.44
17
TOTH Zita
55.53
18
HURT AJ
55.58
19
DAHON Alizee
55.97
20
LOIPETSSPERGER Lisa Marie
56.00
21
SANDULLI Elena
56.06
22
MIZUTANI Miho
56.31
23
NOVAKOVA Barbora
56.45
24
HENRIKSSON Charlotte
56.47
25
TOMSIC Nika
56.68
26
OBLAK Rebeka
56.76
27
MUROVEC Nika
56.79
28
HALLER Celina
57.21
29
SHEPILENKO Anastasiya
57.98
30
RENTEA Diana Andreea
59.22
31
RASK Sara
1:01.13
32
SHEPILENKO Kateryna
1:02.43

LOEVBLOM Hilma
DNF

SOCQUET DAGOREAU Julia
DNF

WEMBSTAD Inni Holm
DNF

DARBELLAY Delphine
DNF

CHEVRIER Marion
DNF
 Author| Post time: 9-3-2021 18:32
| Show all posts

Women's Junior Giant Slalom
Final Results

ARONSSON ELFMAN Hanna
1:46.5455.12+51.42

MONSEN Marte
1:47.2955.43+51.86

DVORNIK Neja
1:47.4255.85+51.57

Rank
Athletes
Nation
Run 1
Run 2
Result
4
RASK Sara
56.16
51.35
1:47.51
5
SANDULLI Elena
56.21
51.55
1:47.76
6
LOIPETSSPERGER Lisa Marie
56.22
51.82
1:48.04
7
BOSTROEM MUSSENER Moa
56.85
51.29
1:48.14
8
GHISALBERTI Ilaria
56.47
51.71
1:48.18
9
PYKALAINEN Erika
56.39
51.89
1:48.28
10
MATHIOU Sophie
56.89
51.43
1:48.32
11
SCHLOSSER Paulina
56.53
51.81
1:48.34
12
RESNICK Allie
56.50
51.91
1:48.41
13
HOERHAGER Lisa
57.39
51.54
1:48.93
14
HOFFMAN Madison
57.90
51.68
1:49.58
15
KAPPAURER Magdalena
57.79
51.80
1:49.59
16
MCFARLANE Caitlin
58.01
52.30
1:50.31
17
KLOPFENSTEIN Amelie
58.52
51.89
1:50.41
18
CHEVRIER Marion
58.82
51.91
1:50.73
19
MIZUTANI Miho
59.19
51.99
1:51.18
20
HENRIKSSON Charlotte
59.01
52.90
1:51.91
21
BRUCE Abi
58.49
53.68
1:52.17
22
MELNIKOVA Polina
58.82
53.54
1:52.36
23
JANCOVA Rebeka
59.71
54.04
1:53.75
24
TOMSIC Nika
1:00.07
54.30
1:54.37
25
WATANABE Eren
1:00.18
55.34
1:55.52
26
DANIELS Daisi
1:00.69
55.30
1:55.99
27
FLOREK Patrycja
1:00.76
55.39
1:56.15
28
VUKADINOVA Eva
1:01.46
57.05
1:58.51
29
CONSTANTIN Maria Ioana
1:03.31
55.94
1:59.25
30
RENTEA Diana Andreea
1:02.71
56.92
1:59.63
31
ZLATKOVA Julia
1:02.54
57.48
2:00.02
32
FOSTER Olivia
1:01.65
58.51
2:00.16
33
TSIOVOLOU Maria-Eleni
1:02.66
58.10
2:00.76
34
ROGGEMAN Sara
1:03.40
58.66
2:02.06
35
DRAGOLJEVIC Nikolina
1:09.11
1:04.90
2:14.01
36
KING Audrey Alice
1:10.46
1:05.32
2:15.78
37
OKTEM Lal
1:14.36
1:08.22
2:22.58
38
KALTSOGIANNI Maria Nikoleta
1:12.80
1:09.80
2:22.60
39
SAMAHA Tala
1:16.13
1:12.53
2:28.66
40
KHALAF Tamara
1:18.35
1:11.14
2:29.49

VUJICIC Jelena
-
-
DNF2

JAKUBCOVA Zuzana
-
-
DNF2

WESTHOFF Bianca Bakke
-
-
DNF2

AICHER Emma
-
-
DNF2

DAHON Alizee
-
-
DNF2

SOCQUET DAGOREAU Julia
-
-
DNF2

ROUNTREE-WILLIAMS Nicola
-
-
DNF2

LUCZAK Magdalena
-
-
DNF2

LOEVBLOM Hilma
-
-
DNF2

HURT A J
-
-
DNF2

LJUTIC Zrinka
-
-
DNF2

SALEHHUDDIN Aruwin
-
-
DNF1

DINIC Marta
-
-
DNF1

SHEPILENKO Kateryna
-
-
DNF1

RABOU Noa
-
-
DNF1

KAPFER Nadine
-
-
DNF1

SOMMEROVA Elese
-
-
DNF1

SHEPILENKO Anastasiya
-
-
DNF1

MIJARES RUF Carla
-
-
DNF1

NOVAKOVA Barbora
-
-
DNF1

OBLAK Rebeka
-
-
DNF1

TOTH Zita
-
-
DNF1

MUROVEC Nika
-
-
DNF1

GERMANE Dzenifera
-
-
DNF1

POPOVA IAROSLAVA
-
-
DNF1

DARBELLAY Delphine
-
-
DNF1

MOERKESET Anna Bryn
-
-
DNF1

VOLKEN Lena
-
-
DNF1

WECHNER Lena
-
-
DNF1

EGGER Magdalena
-
-
DNF1

DURRER Delia
-
-
DSQ1

HALLER Celina
-
-
DSQ1

BASTAN Mina
-
-
DNS1

WEMBSTAD Inni Holm
-
-
DNS1



 Author| Post time: 10-3-2021 15:16
| Show all posts
Women's Junior Slalom
Final Results

MATHIOU Sophie
1:40.2449.71+50.53

BOSTROEM MUSSENER Moa
1:40.4449.63+50.81

HURT AJ
1:40.4549.36+51.09

Rank
Athletes
Nation
Run 1
Run 2
Result
4
SCHLOSSER Paulina
50.26
50.38
1:40.64
5
AICHER Emma
49.85
50.86
1:40.71
6
ZIMMERMANN Zoe
49.71
51.04
1:40.75
7
DVORNIK Neja
49.81
51.06
1:40.87
8
RASK Sara
49.33
51.59
1:40.92
9
WESTHOFF Bianca Bakke
51.44
50.10
1:41.54
10
MCFARLANE Caitlin
51.21
50.42
1:41.63
11
SANDULLI Elena
50.75
51.45
1:42.20
12
KLOPFENSTEIN Amelie
51.72
50.84
1:42.56
13
CHEVRIER Marion
51.55
51.05
1:42.60
14
MONSEN Marte
51.96
50.88
1:42.84
15
MELNIKOVA Polina
51.65
51.87
1:43.52
16
SOMMEROVA Elese
52.50
52.20
1:44.70
17
KAPFER Nadine
52.86
52.22
1:45.08
18
SOCQUET DAGOREAU Julia
53.25
51.86
1:45.11
19
TOTH Zita
53.14
52.16
1:45.30
20
MIZUTANI Miho
54.03
51.84
1:45.87
21
MOERKESET Anna Bryn
53.37
53.18
1:46.55
22
WATANABE Eren
53.70
53.31
1:47.01
23
JAKUBCOVA Zuzana
53.78
54.33
1:48.11
24
RABOU Noa
54.40
54.04
1:48.44
25
POPOVA IAROSLAVA
54.41
54.58
1:48.99
26
VUKADINOVA Eva
54.28
54.78
1:49.06
27
ZLATKOVA Julia
54.56
54.57
1:49.13
28
TSIOVOLOU Maria-Eleni
54.37
55.30
1:49.67
29
CONSTANTIN Maria Ioana
55.43
56.26
1:51.69
30
SHEPILENKO Anastasiya
57.13
55.66
1:52.79
31
SALEHHUDDIN Aruwin
58.28
57.96
1:56.24
32
DRAGOLJEVIC Nikolina
58.62
1:03.15
2:01.77
33
KALTSOGIANNI Maria Nikoleta
58.97
1:03.29
2:02.26
34
OKTEM Lal
1:05.02
1:08.94
2:13.96
35
KHALAF Tamara
1:09.36
1:07.59
2:16.95

KING Audrey Alice
-
-
DNF2

ROGGEMAN Sara
-
-
DNF2

RESNICK Allie
-
-
DNF2

LUCZAK Magdalena
-
-
DNF2

ARONSSON ELFMAN Hanna
-
-
DNF2

LJUTIC Zrinka
-
-
DNF2

EGGER Magdalena
-
-
DNF2

HOERHAGER Lisa
-
-
DNF2

GERMANE Dzenifera
-
-
DSQ2

SAMAHA Tala
-
-
DNF1

SHEPILENKO Kateryna
-
-
DNF1

RENTEA Diana Andreea
-
-
DNF1

VUJICIC Jelena
-
-
DNF1

DINIC Marta
-
-
DNF1

DANIELS Daisi
-
-
DNF1

GHISALBERTI Ilaria
-
-
DNF1

FOSTER Olivia
-
-
DNF1

FLOREK Patrycja
-
-
DNF1

JANCOVA Rebeka
-
-
DNF1

LOEVBLOM Hilma
-
-
DNF1

PYKALAINEN Erika
-
-
DNF1

MUROVEC Nika
-
-
DNF1

HENRIKSSON Charlotte
-
-
DNF1

OBLAK Rebeka
-
-
DNF1

DAHON Alizee
-
-
DNF1

KAPPAURER Magdalena
-
-
DNF1

LOIPETSSPERGER Lisa Marie
-
-
DNF1

MIJARES RUF Carla
-
-
DNF1

VOLKEN Lena
-
-
DNF1

TOMSIC Nika
-
-
DNF1

HOFFMAN Madison
-
-
DNF1

HALLER Celina
-
-
DNF1

ROUNTREE-WILLIAMS Nicola
-
-
DNF1

BRUCE Abi
-
-
DSQ1

BASTAN Mina
-
-
DNS1

WECHNER Lena
-
-
DNS1

Go to the Totallympics Discussion Forum|Totallympics  

30-11-2021 04:16 GMT+1

Powered by Discuz! X3.4

Release 20191201, © 2001-2021, Tencent Cloud.

MultiLingual version, Rev. 955, © 2009-2021 codersclub.org

Quick Reply To Top Return to the list