|

Totallympics Results

 Forgot password?
 Register
Search

Women's Artistic Gymnastics FIG European Championships 2020

[Copy link]
Post time: 16-12-2020 13:22
| Show all posts |Read mode
Women's Artistic Gymnastics FIG European Championships 2020

Mersin (TUR) - 17 December 2020 - 20 December 2020




Official Schedule
Turkey Time (GMT +3)
Olympic Event Final | Non-Olympic Event Final


Thursday, December 17th
14:45 Women's Events Qualification, Subdivision 1
16:45 Women's Team All-Around Subdivision 1

Friday, December 18th
14:00 Women's Junior Events Qualification, Subdivision 1
16:00 Women's Junior Team All-Around Subdivision 1
16:00 Women's Junior Team All-Around Final

Saturday, December 19th
15:00 Women's Team All-Around Final

Sunday, December 20th
10:00 Women's Junior Vault Final
10:30 Women's Junior Uneven Bar Final
11:30 Women's Junior Balance Beam Final
12:00 Women's Junior Floor Final
15:00 Women's Vault Final
15:40 Women's Uneven Bar Final
16:20 Women's Balance Beam Final
17:00 Women's Floor Final

 Author| Post time: 16-12-2020 13:23
| Show all posts
Final Medal Count

Rank
Nation
Gold
Silver
Bronze
Total
1
Romania
8
5
2
15
2
Hungary
2
2
3
7
3
Ukraine
1
1
3
5
4
Turkey
0
1
1
2
5
Bulgaria
0
1
0
1
5
Croatia
0
1
0
1
7
Israel
0
0
1
1
8
Slovakia
0
0
1
1
Total
Road
to Tokyo 2020
11
11
11
33


Final Medal Count Olympic Events Only

Rank
Nation
Gold
Silver
Bronze
Total
1
Romania
2
3
0
5
2
Hungary
2
1
1
4
3
Ukraine
1
0
2
3
4
Turkey
0
1
0
1
5
Israel
0
0
1
1
5
Slovakia
0
0
1
1
Total
Road
to Tokyo 2020
5
5
5
15

 Author| Post time: 17-12-2020 18:12
| Show all posts
Women's Team All-Around
Qualification Results
The 1st, 2nd, 3rd, 4th, 5th and 6th Teams will qualify for the Final

Rank
Athletes
Nation
Result
1
DUTA Antonia
IORDACHE Larisa Andreea
SFIRINGU Silviana
STANCIULESCU Ioana
TRICA Daniela
159.496
2
BACHYNSKA Anastasiia
HUBAREVA Yelyzaveta
MOTAK Anastasiia
RADIVILOVA Angelina
VARINSKA Diana
154.896
3
BACSKAY Csenge Maria
BOECZOEGO Dorina
KOVACS Zsofia
MAKOVITS Mirtill
SZEKELY Zoja
154.129
4
KENDIRCI Cemre
TARHAN Bilge
UCTAS SANLI Goksu
YAVUZ Ece Yagmur
YURTDAS Dilara
147.129
5
BRABCOVA Natalie
COUFALOVA Magdalena
HALOVA Sabina
HOLASOVA Aneta
PONIZILOVA Dominika
142.229
6
DEREK Ana
FURAC Petra
KORENT Tijana
ZELCIC Tina
ZWICKER Christina
140.064
7
CASTELLUCCI Chiara
MORDENTI Celeste
SCHLEICH Lola
139.429
8
LOCMELE Anna
OLENOVA Arina
PETROVA Zane
VIHROVA Elina
435.862

 Author| Post time: 18-12-2020 14:49
| Show all posts
Women's Vault
Qualification Results
The 1st, 2nd, 3rd, 4th, 5th, 6th, 7th and 8th Athletes (maximum 2 Athletes per NOC) will qualify for the Final

Rank
Athletes
Nation
Result
1
KOVACS Zsofia
14.049
2
MOTAK Anastasiia
13.933
3
IORDACHE Larisa
13.716
4
BACSKAY Csenge
13.683
5
YURTDAS Dilara
13.433
6
STANCIULESCU
13.383
7
VIHROVA Elina
13.383
8
KORENT Tijana
13.383
9
TARHAN Bilge
13.300
10
PONIZILOVA Dominika
13.266
11
RAZ Lihie
13.216
12
RADIVILOVA Angelina
13.266
13
VOSTRUCHOVAITE Agata
130166
14
HOLASOVA Aneta
13.150
15
YAVUZ Ece Yagmur
13.116
16
NEKRASOVA Marina
130333
17
CASTELLUCCI Chiara
12.983
18
KENDIRCI Cemre
12.916
19
YANKOVA Yoana
12.566
20
MORDENTI Celeste
12.466
21
BEDENIK Zala
12.266
22
FURAC Petra
11.766
23
OLENOVA Arina
11.499

 Author| Post time: 18-12-2020 14:58
| Show all posts
Women's Uneven Bars
Qualification Results
The 1st, 2nd, 3rd, 4th, 5th, 6th, 7th and 8th Athletes (maximum 2 Athletes per NOC) will qualify for the Final

Rank
Athletes
Nation
Result
1
KOVACS Zsofia
14.133
2
IORDACHE Larisa Andreea
13.566
2
MOKOSOVA Barbora
13.566
4
SZEKELY Zoja
13.333
5
MOTAK Anastasiia
12.700
6
HUBAREVA Yelyzaveta
12.666
7
ZWICKER Christina
12.600
8
MAKOVITS Mirtill
12.600
9
VIHROVA Elina
12.500
10
STANCIULESCU Ioana
12.500
10
VARINSKA Diana
12.500
12
HAEMMERLE Elisa
12.333
13
SFIRINGU Silviana
12.266
14
YURTDAS Dilara
12.233
15
HRIBAR Lucija
12.200
16
MORDENTI Celeste
12.133
17
BACSKAY Csenge Maria
12.000
18
DUTA Antonia
11.966
19
KENDIRCI Cemre
11.833
20
PONIZILOVA Dominika
11.666
21
HALOVA Sabina
11.500
22
YANKOVA Yoana
11.400
23
BACHYNSKA Anastasiia
11.366
24
TARHAN Bilge
11.066
25
RAZ Lihie
11.000
26
SCHLEICH Lola
10.900
27
YAVUZ Ece Yagmur
10.666
28
FURAC Petra
10.533
29
BRABCOVA Natalie
9.933
30
CASTELLUCCI Chiara
9.833
31
BEDENIK Zala
9.766
32
PETROVA Zane
9.266
33
ZELCIC Tina
9.233
34
LOCMELE Anna
8.400
35
HOLASOVA Aneta
8.166

 Author| Post time: 18-12-2020 15:07
| Show all posts
Women's Beam
Qualification Results
The 1st, 2nd, 3rd, 4th, 5th, 6th, 7th and 8th Athletes (maximum 2 Athletes per NOC) will qualify for the Final

Rank
Athletes
Nation
Result
1
IORDANCHE Larisa Andreea
13.633
2
SFIRINGU Silviana
13.100
3
BACHYNSKA Anastasiia
13.000
4
TRICA Daniela
12.866
5
VIHROVA Elina
12.733
6
MOTAK Anastasiia
12.733
7
STANCIULESCU Ioana
12.500
8
TARHAN Bilge
12.366
9
RADIVILOVA Angelina
12.133
10
ZWICKER Christina
12.100
11
HAEMMERLE Elisa
12.066
12
SCHLEICH Lola
12.066
13
MAKOVITS Mirtill
12.000
14
VARINSKA Diana
11.966
15
MORDENTI Celeste
11.833
16
HOLASOVA Aneta
11.766
17
KOVACS Zsofia
11.766
18
CASTELLUCCI Chiara
11.666
19
BOECZOEGO Dorina
11.600
20
UCTAS SANLI Goksu
11.533
21
DEREK Ana
11.466
22
KENDIRCI Cemre
11.333
23
BEDENIK Zala
11.300
24
LOCMELE Anna
11.233
25
ZELCIC Tina
11.200
26
PONIZILOVA Dominika
11.133
27
HALOVA Sabina
11.100
28
FURAC Petra
11.033
28
RAZ Lihie
11.033
30
MOKOSOVA Barbora
10.900
31
YANKOVA Yoana
10.833
32
GAHRAMANOVA Samira
10.633
33
BACSKAY Csenge Maria
10.566
34
NEKRASOVA Marina
10.466
35
HRIBAR Lucija
10.300
36
PETROVA Zane
10.000
37
YURTDAS Dilara
9.966
38
BRABCOVA Natalie
9.733
39
OLENOVA Arina
9.366
40
VOSTRUCHOVAITE Agata
8.433

 Author| Post time: 18-12-2020 15:22
| Show all posts
Women's Floor
Qualification Results
The 1st, 2nd, 3rd, 4th, 5th, 6th, 7th and 8th Athletes (maximum 2 Athletes per NOC) will qualify for the Final

Rank
Athletes
Nation
Result
1
IORDACHE Larisa Andreea
13.433
2
DUTA Antonia
13.200
3
SFIRINGU Silviana
13.133
4
STANCIULESC UIoana
13.066
5
RADIVILOVA Angelina
13.066
6
RAZ Lihie
12.933
7
BOECZOEGO Dorina
12.633
8
VARINSKA Diana
12.500
9
SZEKELY Zoja
12.466
10
UCTAS SANLI Goksu
12.400
11
MOKOSOVA Barbora
12.300
12
HAEMMERLE Elisa
12.266
13
HRIBAR Lucija
12.200
14
TARHAN Bilge
12.166
15
BACHYNSKA Anastasiia
12.033
16
KENDIRCI Cemre
12.033
17
ZWICKER Christina
12.000
18
PONIZILOVA Dominika
11.966
19
BEDENIK Zala
11.900
20
COUFALOVA Magdalena
11.766
21
MAKOVITS Mirtill
11.733
22
GAHRAMANOVA Samira
11.700
23
OLENOVA Arina
11.666
24
MOTAK Anastasiia
11.600
25
HOLASOVA Aneta
11.500
26
DEREK Ana
11.433
27
PETROVA Zane
11.366
28
MORDENTI Celeste
11.366
29
SCHLEICH Lola
11.366
30
HALOVA Sabina
11.300
31
FURAC Petra
11.233
32
VIHROVA Elina
10.966
33
CASTELLUCCI Chiara
10.900
34
YURTDAS Dilara
10.400
35
YANKOVA Yoana
10.066
36
LOCMELE Anna
10.033

 Author| Post time: 18-12-2020 16:30
| Show all posts
Women's Junior Team All-Around
Qualification Results
The All Teams will qualify for the Final

Rank
Athletes
Nation
Result
1
BARBOSU Ana
CEPLINSCHI Maria
PREDA Andreea
TRESTIANU Iulia
156.463
2
BATRONA Daniela
IVANENKO Viktoriia
KASIANENKO Yuliia
LYSKA Daria
145.95
3
BALAZS Kira
BEKE Flora
MAYER Greta
PERESZTEGI Nora
SZMIRNOV Anna
143.428
4
KAYISOGLU Sevgi
OZEN Beyza
PARYAZ Kardelen
TANRIYASUKUR Derin
YILDIZ Bengisu
141.994
5
ERCEGOVIC Antea
KUKULJAN FRLETA Nika
MATOSCEVIC Emi
STRINIC Katerina
SULEKIC Sara
141.963
6
KAPLANOVA Nela Tereza
MARIKOVA Lucie
PROCHAZKOVA Sara
STEPANDOVA Nela
TRNKOVA Lucie
140.729
7
KONIC Ziva
KOREN Lea
PAVLIN ZAKOVSEK Tia
TRTNIK Zala
132.830
8
CHAKOVA Viktoria
GEORGIEVA Valentina
GLAVTCHEVA Viktoria
NACHINA Darina
129.063

 Author| Post time: 18-12-2020 16:43
| Show all posts
Women's Junior All-Round
Qualification Results
The All Athletes will qualify for the Final

Rank
Athletes
Nation
Result
1
BARBOSU Ana
54.599
2
CEPLINSCHI Maria
50.499
3
TRESTIANU Iulia
49.866
4
BATRONA Daniel
49.832
5
LYSKA Daria
49.431
6
SULEKIC Sara
48.532
7
BALAZS Kira
48.031
8
KAYISOGLU Sevgi
47.365
9
STEPANDOVA Nela
47.099
10
MAYER Greta
46.965
11
YILDIZ Bengisu
46.798
12
TRNKOVA Lucie
46.465
13
KASIANENKO Yuliia
46.432
14
TANRIYASUKUR Derin
46.298
15
TRTNIK Zala
45.899
16
KUKULJAN FRLETA Nika
45.532
17
STRINIC Katerina
45.232
18
MARIKOVA Lucie
44.998
19
GEORGIEVA Valentina
44.932
20
SZMIRNOV Anna
44.466
21
ANANJEVA Anastasija
44.132
22
VELLA CLARK Tara
44.032
23
IVANENKO Viktoriia
43.832
24
KONIC Ziva
43.266
25
PAVLIN ZAKOVSEK Tia
42.433
26
GLAVTCHEVA Viktoria
42.432
27
CHAKOVA Viktoria
41.699
28
MINAKOVSKAYA Milana
38.798
29
PROTASENKO Marija
37.932

 Author| Post time: 18-12-2020 16:48
| Show all posts
Women's Junior Vault
Qualification Results
The 1st, 2nd, 3rd, 4th, 5th, 6th, 7th and 8th Athletes (maximum 2 Athletes per NOC) will qualify for the Final

Rank
Athletes
Nation
Result
1
BARBOSU Ana
14.050
2
LYSKA Daria
13.866
3
CEPLINSCHI Maria
13.333
4
OZEN Beyza
13.216
5
GEORGIEVA Valentina
13.116
6
PREDA Andreea
13.083
7
BALAZS Kira
13.066
8
SULEKIC Sara
13.066
9
ERCEGOVIC Antea
13.050
10
TRTNIK Zala
12.899
11
MAYER Greta
12.866
12
KAPLANOVA Nela
12.849
13
ANANJEVA Anastasija
11.549
14
YILDIZ Bengisu
12.383
15
KOREN Lea
11.983

 Author| Post time: 18-12-2020 16:58
| Show all posts
Women's Junior Unevem Bars
Qualification Results
The 1st, 2nd, 3rd, 4th, 5th, 6th, 7th and 8th Athletes (maximum 2 Athletes per NOC) will qualify for the Final

Rank
Athletes
Nation
Result
1
BARBOSU Ana
13.433
2
SULEKIC Sara
12.400
3
KUKULJAN FRLETA Nika
12.133
4
BATRONA Daniela
12.133
5
SZMIRNOV Anna
12.066
6
TRESTIANU Iulia
11.933
7
CEPLINSCHI Maria
11.900
8
TANRIYASUKUR Derin
11.866
9
OZEN Beyza
11.733
10
YILDIZ Bengisu
11.633
11
BALAZS Kira
11.566
12
LYSKA Daria
11.366
13
STEPANDOVA Nela
11.300
14
BEKE Flora
11.300
15
TRNKOVA Lucie
11.266
16
KAYISOGLU Sevgi
11.000
17
GEORGIEVA Valentina
10.800
18
MARIKOVA Lucie
10.566
19
PROCHAZKOVA Sara
10.566
20
STRINIC Katerina
10.233
21
KONIC Ziva
10.100
22
MATOSCEVIC Emi
9.833
23
IVANENKO Viktoriia
9.833
24
KASIANENKO Yuliia
9.600
25
TRTNIK Zala
9.533
26
MAYER Greta
9.366
27
ANANJEVA Anastasija
9.200
28
GLAVTCHEVA Viktoria
8.900
29
KOREN Lea
8.866
30
PAVLIN ZAKOVSEK Tia
8.600
31
VELLA CLARK Tara
8.066
32
CHAKOVA Viktoria
8.000
33
PROTASENKO Marija
7.600
34
MINAKOVSKAYA Milana
7.466

 Author| Post time: 18-12-2020 17:04
| Show all posts
Women's Junior Beam
Qualification Results
The 1st, 2nd, 3rd, 4th, 5th, 6th, 7th and 8th Athletes (maximum 2 Athletes per NOC) will qualify for the Final

Rank
Athletes
Nation
Result
1
BARBOSU Ana
13.033
2
PREDA Andreea
12.866
3
KAYISOGLU Sevgi
12.266
4
VELLA CLARK Tara
12.200
5
KASIANENKO Yuliia
11.833
6
CEPLINSCHI Maria
11.800
7
TRESTIANU Iulia
11.800
8
LYSKA Daria
11.733
9
MAYER Greta
11.733
10
MARIKOVA Lucie
11.666
11
TRNKOVA Lucie
11.633
12
BATRONA Daniela
11.633
13
STEPANDOVA Nela
11.600
14
BALAZS Kira
11.366
15
BEKE Flora
11.066
16
YILDIZ Bengisu
11.066
17
ANANJEVA Anastasija
11.033
18
PAVLIN ZAKOVSEK Tia
11.033
19
TANRIYASUKUR Derin
10.933
20
STRINIC Katerina
10.933
21
KOREN Lea
10.766
22
TRTNIK Zala
10.633
23
SULEKIC Sara
10.600
24
CHAKOVA Viktoria
10.533
25
MATOSCEVIC Emi
10.433
26
SZMIRNOV Anna
10.200
27
KONIC Ziva
10.133
28
GEORGIEVA Valentina
9.966
29
PROTASENKO Marija
9.933
30
PROCHAZKOVA Sara
9.800
31
GLAVTCHEVA Viktoria
9.566
32
KUKULJAN FRLETA Nika
9.500
33
IVANENKO Viktoriia
9.333
34
OZEN Beyza
8.933
35
NACHINA Darina
8.600
36
MINAKOVSKAYA Milana
7.866

 Author| Post time: 18-12-2020 17:12
| Show all posts
Women's Junior Floor
Qualification Results
The 1st, 2nd, 3rd, 4th, 5th, 6th, 7th and 8th Athletes (maximum 2 Athletes per NOC) will qualify for the Final
Rank
Athletes
Nation
Result
1
BARBOSU Ana
13.733
2
CEPLINSCHI Maria
13.166
3
PREDA Andreea
13.133
4
MAYER Greta
12.933
5
BATRONA Daniela
12.700
6
TRESTIANU Iulia
12.700
7
LYSKA Daria
12.466
8
SULEKIC Sara
12.266
9
STEPANDOVA Nela
12.233
10
TRTNIK Zala
12.200
11
KASIANENKO Yuliia
12.066
12
KUKULJAN FRLETA Nika
11.966
13
ERCEGOVIC Antea
11.833
14
KAPLANOVA Nela Tereza
11.700
15
IVANENKO Viktoriia
11.666
16
BALAZS Kira
11.666
17
YILDIZ Bengisu
11.633
18
GEORGIEVA Valentina
11.633
19
GLAVTCHEVA Viktoria
11.566
20
PERESZTEGI Nora
11.566
21
CHAKOVA Viktoria
11.533
22
VELLA CLARK Tara
11.500
23
ANANJEVA Anastasija
11.433
24
TRNKOVA Lucie
11.400
25
MINAKOVSKAYA Milana
11.400
26
KAYISOGLU Sevgi
11.366
27
STRINIC Katerina
11.366
28
PARYAZ Kardelen
11.266
29
TANRIYASUKUR Derin
11.133
30
PAVLIN ZAKOVSEK Tia
11.000
31
KONIC Ziva
10.800
32
NACHINA Darina
10.700
33
MARIKOVA Lucie
10.533
34
SZMIRNOV Anna
10.400
35
PROTASENKO Marija
9.533



 Author| Post time: 18-12-2020 17:49
| Show all posts
Women's Junior Team
Final Results

Romania
BARBOSU Ana
CEPLINSCHI Maria
PREDA Andreea
TRESTIANU Iulia
156.463

Ukraine
BATRONA Daniela
IVANENKO Viktoriia
KASIANENKO Yuliia
LYSKA Daria
145.995

Hungary
BALAZS Kira
BEKE Flora
MAYER Greta
PERESZTEGI Nora
SZMIRNOV Anna
143.728

Rank
Athletes
Nation
Result
4
KAYISOGLU Sevgi
OZEN Beyza
PARYAZ Kardelen
TANRIYASUKUR Derin
YILDIZ Bengisu
141.994
5
ERCEGOVIC Antea
KUKULJAN FRLETA Nika
MATOSCEVIC Emi
STRINIC Katerina
SULEKIC Sara
141.963
6
KAPLANOVA Nela Tereza
MARIKOVA Lucie
PROCHAZKOVA Sara
STEPANDOVA Nela
TRNKOVA Lucie
140.729
7
KONIC Ziva
KOREN Lea
PAVLIN ZAKOVSEK Tia
TRTNIK Zala
132.830
8
CHAKOVA Viktoria
GEORGIEVA Valentina
GLAVTCHEVA Viktoria
NACHINA Darina
129.063

 Author| Post time: 18-12-2020 18:11
| Show all posts
Women's Junior Individual All-Around
Final Results

BARBOSU Ana
54.599

CEPLINSCHI Maria
50.499

TRESTIANU Iulia
49.866

Rank
Athletes
Nation
Result
4
BATRONA Daniel
49.832
5
LYSKA Daria
49.431
6
SULEKIC Sara
48.532
7
BALAZS Kira
48.031
8
KAYISOGLU Sevgi
47.365
9
STEPANDOVA Nela
47.099
10
MAYER Greta
46.965
11
YILDIZ Bengisu
46.798
12
TRNKOVA Lucie
46.465
13
KASIANENKO Yuliia
46.432
14
TANRIYASUKUR Derin
46.298
15
TRTNIK Zala
45.899
16
KUKULJAN FRLETA Nika
45.532
17
STRINIC Katerina
45.232
18
MARIKOVA Lucie
44.998
19
GEORGIEVA Valentina
44.932
20
SZMIRNOV Anna
44.466
21
ANANJEVA Anastasija
44.132
22
VELLA CLARK Tara
44.032
23
IVANENKO Viktoriia
43.832
24
KONIC Ziva
43.266
25
PAVLIN ZAKOVSEK Tia
42.433
26
GLAVTCHEVA Viktoria
42.432
27
CHAKOVA Viktoria
41.699
28
MINAKOVSKAYA Milana
38.798
29
PROTASENKO Marija
37.932

 Author| Post time: 19-12-2020 19:53
| Show all posts
Women's Team
Final Results

Ukraine
BACHYNSKA Anastasiia
HUBAREVA Yelyzaveta
MOTAK Anastasiia
RADIVILOVA Angelina
VARINSKA Diana

154.663

Romania
DUTA Antonia
IORDACHE Larisa Andreea
SFIRINGU Silviana
STANCIULESCU Ioana
TRICA Daniela

154.496

Hungary
BACSKAY Csenge Maria
BOECZOEGO Dorina
KOVACS Zsofia
MAKOVITS Mirtill
SZEKELY Zoja

151.597

Rank
Athletes
Nation
Result
4
KENDIRCI Cemre
TARHAN Bilge
UCTAS SANLI Goksu
YAVUZ Ece Yagmur
YURTDAS Dilara
143.795
5
BRABCOVA Natalie
COUFALOVA Magdalena
HALOVA Sabina
HOLASOVA Aneta
PONIZILOVA Dominika
140.530
6
DEREK Ana
FURAC Petra
KORENT Tijana
ZELCIC Tina
ZWICKER Christina
136.762

 Author| Post time: 20-12-2020 11:04
| Show all posts
Women's Junior Vault
Final Results

BARBOSU Ana
13.975

GEORGIEVA Valentina
13.800

LYSKA Daria
13.350

Rank
Athletes
Nation
Result
4
OZEN Beyza
13.325
5
CEPLINSCHI Maria
13.175
6
SULEKIC Sara
13.175
7
ERCEGOVIC Antea
13.050
8
BALAZS Kira
13.025

 Author| Post time: 20-12-2020 11:07
| Show all posts
Women's Junior Uneven Bars
Final Results

BARBOSU Ana
13.450

SULEKIC Sara
12.400

TANRIYASUKUR Derin
12.050

Rank
Athletes
Nation
Result
4
OZEN Beyza
11.600
5
SZMIRNOV Anna
11.450
6
KUKULJAN FRLETA Nika
10.700
7
TRESTIANU Iulia
10.550
8
BATRONA Daniela
9.400

 Author| Post time: 20-12-2020 11:10
| Show all posts
Women's Junior Beam
Final Results

BARBOSU Ana
13.100

MAYER Greta
13.100

PREDA Andreea
12.700

Rank
Athletes
Nation
Result
4
LYSKA Daria
12.600
5
KAYISOGLU Sevgi
12.500
6
KASIANENKO Yuliia
12.250
7
MARIKOVA Lucie
11.050
8
VELLA CLARK Tara
9.350

 Author| Post time: 20-12-2020 12:03
| Show all posts
Women's Junior Floor
Final Results

BARBOSU Ana
13.250

CEPLINSCHI Maria
12.900

MAYER Greta
12.750

Rank
Athletes
Nation
Result
4
BATRONA Daniela
12.450
5
TRTNIK Zala
12.400
6
LYSKA Daria
12.350
7
STEPANDOVA Nela
12.200
8
SULEKIC Sara
11.800

 Author| Post time: 20-12-2020 15:08
| Show all posts
Women's Vault
Final Results

KOVACS Zsofia
14.050

IORDACHE Larisa
13.875

MOTAK Anastasiia
13.850

Rank
Athletes
Nation
Result
4
BACSKAY Csenge
13.650
5
STANCIULESCU Ioana
13.575
6
YURTDAS Dilara
13.475
7
VIHROVA Elina
13.250
8
KORENT Tijana
13.225

 Author| Post time: 20-12-2020 15:15
| Show all posts
Women's Uneven Bars
Final Results

KOVACS Zsofia
13.850

SZEKELY Zoja
13.550

MOKOSOVA Barbora
13.300

Rank
Athletes
Nation
Result
4
IORDACHE Larisa Andreea
13.250
5
MOTAK Anastasiia
13.250
6
ZWICKER Christina
12.550
7
HUBAREVA Yelyzaveta
12.350
8
VIHROVA Elina
11.350

 Author| Post time: 20-12-2020 16:49
| Show all posts
Women's Balance Beam
Final Results

IORDACHE Larisa Andreea
14.000

SFIRINGU Silviana
13.800

MOTAK Anastasiia
13.100

Rank
Athletes
Nation
Result
4
BACHYNSKA Anastasiia
13.100
5
VIHROVA Elina
12.750
6
TARHAN Bilge
12.650
7
ZWICKER Christina
12.100
8
HAEMMERLE Elisa
9.900

 Author| Post time: 20-12-2020 16:52
| Show all posts
Women's Floor
Final Results

IORDACHE Larisa Andreea
13.450

UCTAS SANLI Goksua
13.100

RAZ Lihiea
12.750

Rank
Athletes
Nation
Result
4
VARINSKA Diana
12.650
5
DUTA Antonia
12.600
6
RADIVILOVA Angelina
12.600
7
SZEKELY Zoja
12.200
8
BOECZOEGO Dorina
12.10

Go to the Totallympics Discussion Forum|Totallympics  

30-7-2021 09:18 GMT+1

Powered by Discuz! X3.4

Release 20191201, © 2001-2021, Tencent Cloud.

MultiLingual version, Rev. 955, © 2009-2021 codersclub.org

Quick Reply To Top Return to the list