|

Totallympics Results

 Forgot password?
 Register
Search

Summer Youth Olympic Games 2018

[Copy link]
 Author| Post time: 4-3-2019 18:05
| Show all posts
Athletics

Women's Youth 400m Hurdles
Final Results

CARACAS Cabezas
1:57.5859.19+58.39

BENHADJA Loubna
2:00.681:00.98+59.70

GARCIA Carla
2:00.761:00.84+59.92

Rank
Athletes
Nation
Stage 1
Stage 2
Result
4
LOVSIN Julia
1:00.95
59.89
2:00.84
5
SILVESTRI Emma
1:00.88
1:00.62
2:01.50
6
AMADOR ALDABA Yara Samantha
1:01.63
59.91
2:01.54
7
WENDER Gisele
1:01.16
1:01.02
2:02.18
8
KORELOVA Kristyna
1:01.84
1:01.13
2:02.97
9
PRESSLER Lena
1:01.85
1:01.33
2:03.18
10
YANG Juihsuan
1:02.65
1:01.04
2:03.69
11
MORAKE Gontse Martha
1:04.35
59.95
2:04.30
12
JAYAPRAKASAN Vishnu Priya
1:02.56
1:01.92
2:04.48
13
DALY Miriam
1:02.72
1:02.15
2:04.87
14
de OLIVEIRA MOREIRA Jessica Vitoria
59.41
1:06.13
2:05.54
15
RIVERA OROZCO Ariana
1:05.72
1:06.03
2:11.75
16
SAMBA Evedieu
1:10.63
1:08.15
2:18.78
17
KHONEPASEUTH Phailin
1:09.68
1:09.49
2:19.17
18
KABORE Aminata
1:12.05
1:08.26
2:20.31
LAISI Kia
1:03.23
DNS
DNF

 Author| Post time: 4-3-2019 18:05
| Show all posts
Athletics

Men's Youth 400m Hurdles
Final Results

DEGUCHI Haruto
1:42.6851.40+51.28

HULLER Daniel
1:43.8451.98+51.86

ALMUAWI Mohammed Duhaim
1:45.8152.76+53.05

Rank
Athletes
Nation
Stage 1
Stage 2
Result
4
FRAYSSE Martin
53.13
52.72
1:45.85
5
GARRIDO Pedro
52.22
54.56
1:46.78
6
BROWN Shanthamoi
53.87
53.27
1:47.14
7
THROSSELL Thomas
54.22
53.27
1:47.49
8
de ALMEIDA Caio
52.27
55.65
1:47.92
9
GIL RUIZ Alejandro
54.89
54.29
1:49.18
10
CHANG Chunyu
55.16
54.35
1:49.51
11
SAEZ Ignacio
55.05
55.31
1:50.36
12
BALTI Rami
56.03
54.59
1:50.62
13
THOMPSON Matthew
55.43
55.38
1:50.81
14
LIZANO AVILA Mauricio
56.00
55.90
1:51.90
GORA Lindukuhle
51.70
DQ
DNF
KIENDREBEOGO Eloi
DQ
58.84
DNF

 Author| Post time: 4-3-2019 18:10
| Show all posts
Athletics

Women's Youth Triple Jump
Final Results

NACHEVA Aleksandra
27.6213.76+13.86

VICENTE Maria
27.4313.76+13.67

PRIVALOVA Mariya
26.0713.04+13.03

Rank
Athletes
Nation
Stage 1
Stage 2
Result
4
KHUDOYAROVA Roksana
12.98
12.94
25.92
5
RAFFIN Lesly
13.02
12.73
25.75
6
KARYDI Spyridoula
12.75
12.84
25.59
7
ATS Viktoria
12.77
12.38
25.15
8
dos SANTOS SOUSA Nerisnelia
12.66
12.48
25.14
9
GOODWIN Kayla
12.62
12.30
24.92
10
HERNANDEZ BONNE Zulia
12.45
12.28
24.73
11
MAONZAMBI Gaelle
12.40
12.31
24.71
12
GLUKHAREVA Anastassiya
12.02
12.49
24.51
13
DJOE Monifah Latavia
12.26
11.89
24.15
14
TALANKOVA Palina
12.00
NM
12.00
HAMDANI Ghada
11.74
DNS
DNF

 Author| Post time: 4-3-2019 18:10
| Show all posts
Athletics

Men's Youth 200m
Final Results

MOHAMED Abdelaziz
41.7821.10+20.68

WATSON Antonio
42.4121.33+21.08

CONCEICAO VILAR Lucas
42.6721.68+20.99

Rank
Athletes
Nation
Stage 1
Stage 2
Result
4
KAMANGA Tazana
21.68
21.15
42.83
5
TOURAY Sulayman
21.69
21.29
42.98
6
AL BALUSHI Ali Anwar Ali
21.63
21.36
42.99
7
MURCKO Oliver
21.91
21.19
43.10
8
CZYSCH Alexander
21.68
21.42
43.10
9
FARKAS Bence
21.90
21.25
43.15
10
LARUE Aurelien
21.73
21.45
43.18
11
OVEREND Dominic
21.75
21.44
43.19
12
LIN Yusian
21.85
21.37
43.22
13
GENEREUX Joakim
21.84
21.44
43.28
14
MINKOVSKI Ken-Mark
21.69
21.70
43.39
15
LUKOMSKI Adam
21.97
21.46
43.43
16
JIVKOV Vesselin
22.00
21.47
43.47
17
MUMENTHALER Timothe
21.98
21.62
43.60
18
KORDEZ Mitja
22.00
21.68
43.68
19
AHMAD Nisar
22.08
21.72
43.80
20
EL AIDA CHAFFEY Jacob
22.31
21.80
44.11
21
OMBENGA Benjamin
22.51
21.79
44.30
22
CANCHILA Sebastian
22.59
21.89
44.48
DAHALANE Mohamed Mouigni
DNF
DNS
DNF

 Author| Post time: 4-3-2019 18:10
| Show all posts
Athletics

Women's Youth 200m
Final Results

BJARNADOTTIR Gudbjorg Jona
47.0223.55+23.47

KADDARI Dalia
47.6924.24+23.45

NONATO LIMA Leticia Maria
47.8724.16+23.71

Rank
Athletes
Nation
Stage 1
Stage 2
Result
4
SPLECHTNOVA Barbora
24.30
23.82
48.12
5
JOSEPH Gemima
24.56
23.77
48.33
6
SKRZYSZOWSKA Pia
24.51
23.95
48.46
7
GONZALEZ ECHEVERRIA Angie Saray
24.65
24.05
48.70
8
PHILLIPS Kenisha
24.72
24.29
49.01
9
JANSEN Shalinda
25.00
24.07
49.07
10
CLADERA Esperanca
24.88
24.28
49.16
11
ROBERTS Princess
24.92
24.37
49.29
12
CHANG Liling
25.30
24.44
49.74
13
ILIC Ivana
25.15
24.63
49.78
14
FORSTER Viktoria
25.28
24.56
49.84
15
KIVIKAS Ann Marii
25.43
24.53
49.96
16
KOUMEDZINA Akouvi Judith
25.60
24.96
50.56
17
KADYROVA Eva
25.95
25.75
51.70
18
GEORGE Tia
26.65
25.46
52.11
19
ALTIDOR Judelande
26.36
25.77
52.13
20
HOUETO Josee Mireille Dedewanou
27.42
26.88
54.30
21
AMATYA Lujahla
27.95
27.20
55.15
22
BRISTOL Tessy Macdalena
28.27
27.38
55.65

 Author| Post time: 4-3-2019 18:10
| Show all posts
Athletics

Men's Youth Javelin Throw
Final Results

LAINE Topias
153.4274.57+78.85

OSORIO Gustavo Agustin
150.2876.03+74.25

FLORIAN Martin
150.2474.00+76.24

Rank
Athletes
Nation
Stage 1
Stage 2
Result
4
LESHAN Ita
72.73
74.52
147.25
5
MAIRONGO Jean Marcos
74.32
72.22
146.54
6
RANA Kunwer Ajai Raj Singh
71.45
75.06
146.51
7
TOYRAN Ahmet
73.01
71.23
144.24
8
ESTERHUIZEN Jano
77.69
65.59
143.28
9
MOREIRA Guilherme
72.56
68.97
141.53
10
CARARE Razvan
70.07
69.98
140.05
11
BRISSEAULT Lenny
66.61
65.60
132.21
12
NAKAMURA Kentaro
66.31
64.55
130.86
13
KALOGERAKIS Gerasimos
66.44
63.56
130.00
14
SCHEPP David
65.44
64.23
129.67
15
CABALLERO Armando
63.74
64.45
128.19
16
MUCHA Marek
61.43
63.59
125.02
ALHEMDAN Abdulaziz
NM
DNS
DNF

 Author| Post time: 4-3-2019 18:11
| Show all posts
Athletics

Men's Youth 110m Hurdles
Final Results

BARROW Owaab
26.5013.33+13.17

FLETCHER Kenny
27.0113.76+13.25

WONG Lok Hei Addis
27.1313.74+13.39

Rank
Athletes
Nation
Stage 1
Stage 2
Result
4
MOUZDAHIR Abderrazzak
13.76
13.57
27.33
5
LEAL FERREIRA Marcos Paulo
13.77
13.62
27.39
6
STEINER Victor
13.86
13.63
27.49
7
CZAK Jakub
13.86
13.72
27.58
8
BULUT Serhat
13.94
13.78
27.72
9
KAMARINOS Ioannis
13.99
13.80
27.79
10
RUEEGG Nick
13.81
14.01
27.82
11
PECHAR Jiri
14.16
13.95
28.11
12
SAENZ de SANTA MARIA Martin
14.17
14.00
28.17
13
EXLEY Adam
14.13
14.13
28.26
14
MACHO ALVIDREZ Jesus Manuel
14.46
14.40
28.86
15
ZADI Mohamed A
14.46
14.50
28.96
16
PETKEVICIUS Dovidas
14.56
14.72
29.28
DIAZ Francisco
14.40
DQ
DNF
TUIHALAMAKA Sione
16.15
DNS
DNF

 Author| Post time: 4-3-2019 18:15
| Show all posts
Canoeing - Slalom

Men's Youth K1 Obstacle
Final Results

TOMINC Lan
1:08.95Gold Medal Final

GUAN Changheng
1:09.92Gold Medal Final

BOUCHARDON Tom
1:11.09Bronze Medal Final

Rank
Athletes
Nation
Result
4
SNOOK George
1:16.81B.M.F.

 Author| Post time: 4-3-2019 18:15
| Show all posts
Canoeing - Slalom

Women's Youth C1 Obstacle
Final Results

DELASSUS Doriane
1:26.08Gold Medal Final

LEWANDOWSKI Zola Charlotte
1:26.86Gold Medal Final

LUKNAROVA Emanuela
1:25.75Bronze Medal Final

Rank
Athletes
Nation
Result
4
ASADBEKI Nirvana
1:29.56B.M.F.

 Author| Post time: 4-3-2019 18:15
| Show all posts
Diving

Men's Youth 10m Platform
Final Results

WILLARS VALDEZ Randal
609.80

LIAN Junjie
600.05

TERNOVOI Ruslan
596.85

Rank
Athletes
Nation
Result
4
JABILLIN Jellson
513.25
5
MASSENBERG Lou
493.80
6
SERBIN Oleh
486.50
7
MOLVALIS Nikolaos
460.95
8
VOLPE Antonio
453.35
9
HATTIE Bryden
439.85
10
MATTHEWS Jack
438.25
11
DRAGOMIR Aurelian
423.75
12
RESTREPO GARCIA Daniel
370.85

 Author| Post time: 4-3-2019 18:15
| Show all posts
Gymnastics - Rhythmic

Women's Youth Individual All-Around
Final Results

TRUBNIKOVA Daria
69.400

POHRANYCHNA Khrystyna
65.100

TORRETTI Talisa
64.650

Rank
Athletes
Nation
Result
4
KAMENSHCHIKOVA Anna
63.600
5
VOLOZHANINA Tatyana
62.100
6
VODOPYANOVA Yulia
60.950
7
STOSKOVA Valeriia
60.800
8
YAMADA Aino
58.200

 Author| Post time: 4-3-2019 18:20
| Show all posts
Modern Pentathlon

Mixed Youth Team Relay
Final Results

Mixed NOCs
GU Yewen
ELGENDY Ahmed

1168262+307+-+599

Mixed NOCs
ABDELMAKSOUD Salma
SERRANO Franco

1156247+310+-+599

Mixed NOCs
HEREDIA Laura
KASPERCZAK Kamil

1148250+302+-+596

Rank
Athletes
Nation
Result
Fencing
Swimming
Riding
Combined
4
RIFF Emma
MALAN Giorgio
1123
201
316
-
606
5
DENTON Annabel
ZHAO Zhonghao
1118
213
303
-
602
6
ETSINA Katsiaryna
IBRAGIMOV Adil
1115
201
301
-
613
7
JURT Anna
PRICE Toby
1110
221
288
-
601
8
RINAUDO Alice
KAZLAS Aivaras
1103
241
305
-
557
9
ARMANAZQUI Martina
VASILIANOV Alex
1100
207
305
-
588
10
CHAVES GUIMARAES Maria Ieda
ASTROUSKI Uladzislau
1088
205
297
-
586
11
STOILOVA Zornitsa
BOHM Csaba
1086
185
306
-
595
12
GULYAS Michelle
KHIJAKADZE Gaga
1080
175
309
-
596
13
van der MERWE Alida Frances
KENZHEBAEV Aidar
1078
195
307
-
576
14
ARAGON ORTIZ Ana Rocio
van VENROOIJ Keaan
1069
195
309
-
565
15
MIRELES Melissa
NUSRETOGLU Dora
1069
195
292
-
582
16
ADOMAITYTE Elzbieta
HERNANDEZ Angel
1063
210
284
-
569
17
TAREVA Ekaterina
PANAYOTOV Hristo
1057
185
305
-
567
18
SHIGEHARA Hinano
FLEUROT Ugo
1054
210
302
-
542
19
MAWHIRT Nikita
OLIVEIRA Eduardo
1043
175
299
-
569
20
POLAT Yaren Nur
POOVAN Rhys Domonic
1039
180
303
-
556
21
NOVIKOVA Viktoriia
ZIBOROV Yevhen
1038
178
300
-
560
22
CHEN Yu-Hsuan
FLORES Sergio
959
216
263
-
480
PRIZHENNIKOVA Sofya
GROMADSKII Egor
0
DNS
DNS
-
DNS
WYSOKINSKA Agnieszka
UIBEL Pele
0
DNS
DNS
-
DNS

 Author| Post time: 4-3-2019 18:25
| Show all posts
3x3 Basketball

Men's Youth Tournament
Final Results

Argentina
-

Belgium
-

Slovenia
-

Rank
Athletes
Nation
Result
4
Ukraine
-
5
Italy
-
6
Russia
-
7
Brazil
-
8
Georgia
-
9
Estonia
-
10
United States
-
11
New Zealand
-
12
China
-
13
Latvia
-
14
Venezuela
-
15
Kazakhstan
-
16
Turkmenistan
-
17
Mongolia
-
18
Kyrgyzstan
-
19
Andorra
-
20
Jordan
-

 Author| Post time: 4-3-2019 18:25
| Show all posts
3x3 Basketball

Women's Youth Tournament
Final Results

United States
-

France
-

Australia
-

Rank
Athletes
Nation
Result
4
China
-
5
Hungary
-
6
Argentina
-
7
Ukraine
-
8
Netherlands
-
9
Mexico
-
10
Spain
-
11
Germany
-
12
Romania
-
13
Venezuela
-
14
Estonia
-
15
Indonesia
-
16
Czech Republic
-
17
Sri Lanka
-
18
Egypt
-
19
Iran
-
20
Andorra
-

 Author| Post time: 4-3-2019 18:25
| Show all posts
Archery

Men's Youth Individual Recurve
Final Results

COWLES Trenton
-

AKASH Akash
-

ROOS Senna
-

Rank
Athletes
Nation
Result
4
OVCHYNNIKOV Artem
-
5
SHABANI Reza
-
5
VACA Carlos
-
5
SONG Injun
-
5
DALPATADU Ravien
-
9
FENG Hao
-
9
TANG Chih-Chun
-
9
CADENA David
-
9
TOLBA Youssof
-
9
BENÍTEZ Alejandro
-
9
CHEREMISKIN Stanislav
-
9
SOLERA Jose Manuel
-
9
AK Samet
-

 Author| Post time: 4-3-2019 18:30
| Show all posts
Beach Volleyball

Men's Youth Tournament
Final Results

Sweden
AHMAN David
HELLVIG Jonatan

-

Netherlands
de GROOT Yorick
IMMERS Matthew

-

Argentina
AMIEVA TARDITTI Juan Bautista
ZELAYETA Mauro

-

Rank
Athletes
Nation
Result
4
HAJOS Artur
STRELI Bence Attila
-
5
ALAYO MOLINER Jorge Luis
AYON PICAYO Miguel Angel
-
5
JOHN Filip
PFRETZSCHNER Lukas
-
5
BELLO Javier
BELLO Joaquin
-
5
BREWSTER Timothy
SCHWENGEL John
-

 Author| Post time: 4-3-2019 18:30
| Show all posts
Beach Volleyball

Women's Youth Tournament
Final Results

Russia
BOCHAROVA Mariia
VORONINA Maria

-

Italy
BERTOZZI Nicol
SCAMPOLI Claudia

-

Norway
BERNTSEN Frida
OLIMSTAD Emilie

-

Rank
Athletes
Nation
Result
4
NEWBERRY Devon
SPARKS Lindsey
-
5
CAO Shuting
ZENG Jinjin
-
5
GONZALEZ Maria
NAVAS Allanis
-
5
ALVAREZ MENDOZA Daniela
MORENO MATVEEVA Tania
-
5
CHANTHAWICHAI Pawarun
SINGCHUEA Thatsarida
-

 Author| Post time: 4-3-2019 18:35
| Show all posts
Boxing

Men's Youth Flyweight (49kg-52kg)
Final Results

PRICE Ivan
-

SUKTHET Sarawut
-

CHALOT DE OLIVEIRA Luiz Gabriel
-

Rank
Athletes
Nation
Result
4
CLANCY Dean Patrick
-
5
MAOUCHE Hichem
-
6
NAEEMI Sultan Mohammad
-

 Author| Post time: 4-3-2019 18:35
| Show all posts
Boxing

Men's Youth Lightweight (-60kg)
Final Results

PHOEMSAP Atichai
-

BONDARCHUK Taras
-

SAFAROV Nurlan
-

Rank
Athletes
Nation
Result
4
MAMDOUH M. MADBOLY Marwan
-
5
WILCOX Spencer
-
6
MURDOCH-McKEICH Kasib Hunter
-

 Author| Post time: 4-3-2019 18:35
| Show all posts
Boxing

Men's Youth Welterweight (-69kg)
Final Results

ARREGUI Brian Agustin
-

ELOUARZ Yassine
-

RAKHMONOV Jakhongir
-

Rank
Athletes
Nation
Result
4
HASANOV Nijat
-
5
TAUTA Falaniko
-
6
BELINI Kaue
-

 Author| Post time: 4-3-2019 18:40
| Show all posts
Boxing

Men's Youth Middleweight (-75kg)
Final Results

MACHADO Keno
-

DOUIBI Farid
-

JONGJOHO Weerapon
-

Rank
Athletes
Nation
Result
4
POUTOA Jancen
-
5
JIMENEZ Giodanny
-
6
MILLAS Naichel
-

 Author| Post time: 4-3-2019 18:40
| Show all posts
Boxing

Men's Youth Heavyweight (-91kg)
Final Results

ORALBAY Aibek
-

HACID Mohamed Amine
-

CANALES Alvin
-

Rank
Athletes
Nation
Result
4
MIKUSTAK Daniel
-
5
SALGADO Andrews
-
6
MATTHES Malcolm Preston
-

 Author| Post time: 4-3-2019 18:40
| Show all posts
Boxing

Men's Youth Super Heavyweight (+91kg)
Final Results

DRONOV Aleksei
-

TOIBAY Damir
-

ELSAWY AWAD ELBAZ Ahmed
-

Rank
Athletes
Nation
Result
4
CHUOL Tethluach
-
5
DENNIS Jai Ropata
-
6
TUIGAMALA Vaisilika Toalua
-

 Author| Post time: 4-3-2019 18:45
| Show all posts
Boxing

Women's Youth Featherweight (54kg-57kg)
Final Results

SOMNUEK Panpatchara
-

CARRILLO CARRILLO Jennifer Yazmin
-

ROONEY Dearbhla
-

Rank
Athletes
Nation
Result
4
SHELFORD-EDMONDS Te Mania R. T.
-
5
MOUSTAKIM Hind
-
5
TRIEBELOVA Jessica
-

 Author| Post time: 4-3-2019 18:45
| Show all posts
Boxing

Women's Youth Middleweight (69kg-75kg)
Final Results

SHAMONOVA Anastasiia
-

BRILLAUX Tallya
-

RYABETS Nadezhda
-

Rank
Athletes
Nation
Result
4
CHAIB Ichrak
-
5
SELAJ Elsidita
-
5
KELLY Lauren
-
5
GAJEWSKA Natalia
-

 Author| Post time: 4-3-2019 18:50
| Show all posts
Cycling

Men's Youth Team Combined
Final Results

Kazakhstan
BRUSSENSKIY Gleb
FEDOROV Yevgeniy

418

Luxembourg
KESS Nicolas
KLUCKERS Arthur

276

Great Britain
BIRCHILL Harry
FLYNN Sean

253

Rank
Athletes
Nation
Result
4
ANDERSEN Alexander
MADSEN Jacob
182
5
FETTER Erik
FULOP Adam
174
6
AVONDETTO Simone
DALLA VALLE Tommaso
152
7
JIROUS Samuel
KELEMEN Petr
137
8
DURAN Agustin
VARGAS Yoel Agustin
136
9
LEVI Eitan
RAISBERG Nadav
103
10
KRYNSKI Piotr
PAPIERSKI Damian
80
11
GOMEZ JARAMILLO Nicolas David
ZAPATA Alex
76
12
CAMPOS David
CANAL Carlos
73
13
OMRZEL Aljaz
SKOK Anze
60
14
CAULIER Tomas
VIDAURRE Martin
50
15
AGUIRRE GARZA Tomas
GARCIA BARRON Brian Joshua
44
16
BRUN Nils
SOMMER Jan
39
17
CALKIN Cailen
TAYLOR Max
30
18
HAILU Biniam
MESFIN Hager
6
19
KUBIS Lukas
MERIAC Tomas
5
20
ARTEMEV Maksim
IVANOV Nikolay
1

 Author| Post time: 4-3-2019 18:50
| Show all posts
Cycling

Women's Youth Team Combined
Final Results

Denmark
PEDERSEN Sofie Heby
SAABYE Mie

376

Austria
STIGGER Laura
STREICHER Hannah

355

Hungary
BUZSAKI Virag
VAS Blanka

255

Rank
Athletes
Nation
Result
4
HARNDEN Harriet
McGORUM Anna
204
5
ALEXEEVA Darya
GAREEVA Aigul
196
6
KURNOSSOVA Marina
PACHSHENKO Svetlana
149
7
COLLINELLI Sofia
SPECIA Giada
138
8
MAXWELL Samara
YOUNG Phoebe
134
9
JASKULSKA Marta
KIERAT Wiktoria
132
10
KULYNYCH Olha
LOGVINYUK Oleksandra
124
11
TANG Xin
WANG Yawei
72
12
BLOECHLINGER Ronja
BURI Noelle
46
13
HIJAR MARIN Fatima Anahi
MARTINEZ MINARRO Katia Elizabeth
32
14
BOTERO Erika
LARA Angie
28
15
KIDANE Desiet
TSEGAY Danait
26
16
MUNOZ Valentina
SAMSO Camila
14
17
HAILU Zayid
KASAHUN Tsadkan
11
18
SALAH ELDIN Salma
YOUSSUF Sohaila
3
19
BERTON Nina
MAUS Laetitia
0

 Author| Post time: 4-3-2019 18:50
| Show all posts
Diving

Mixed Youth Team Event
Final Results

Mixed NOCs
RESTREPO GARCIA Daniel
LIN Shan

391.35

Mixed NOCs
WASSEN Elena
LIAN Junjie

390.10

Mixed NOCs
LYSKUN Sofiia
TERNOVOI Ruslan

371.15

Rank
Athletes
Nation
Result
4
BONG Kimberly Qian Ping
MOLVALIS Nikolaos
347.10
5
PAPWORTH Maria
HATTIE Bryden
340.50
6
PELLACANI Chiara
SERBIN Oleh
333.40
7
LECLERC Melodie
JABILLIN Jellson
330.00
8
HEIMBERG Michelle
MASSENBERG Lou
328.50
9
KLIUEVA Uliana
DRAGOMIR Aurelian
310.20
10
AGUNDES GARCIA Gabriela Belem
VOLPE Antonio
309.00
11
TUXEN Helle
WILLARS VALDEZ Randal
301.10
12
RUNDGREN Ronja
HARDING Anthony
299.10
13
O NEIL Bridget
MATTHEWS Jack
263.70
14
dos SANTOS Anna
VORK Dylan
241.35

 Author| Post time: 4-3-2019 18:50
| Show all posts
Futsal

Women's Youth Tournament
Final Results

Portugal
-

Japan
-

Spain
-

Rank
Athletes
Nation
Result
4
Bolivia
-
5
Thailand
-
6
Cameroon
-
7
Trinidad and Tobago
-
8
Chile
-
9
Dominican Republic
-
10
Tonga
-

 Author| Post time: 4-3-2019 18:55
| Show all posts
Karate

Men's Youth Kumite -61kg
Final Results

AL ASSIRI Mohammed Ayed
-

YAMAOKA Masaki
-

VESELI Fahik
-

EDARI Oussama
-

Rank
Athletes
Nation
Result
5
de la ROCA LOPEZ Pedropablo
-
5
HAMMAD Abdallah
-
7
TELLO Rodrigo
-
7
FARAJIKOUHIKHEILI Alireza
-

 Author| Post time: 4-3-2019 19:00
| Show all posts
Karate

Women's Youth Kumite -53kg
Final Results

NASR ELGEWILY Yasmin
-

TAHATA Rinka
-

KHONAKDARTARSI Fatemeh
-

ALIKULOVA Dildora
-

Rank
Athletes
Nation
Result
5
OKAZAKI Aika
-
5
OCAK Damla
-
7
VALDES Catalina
-
7
de BARROS Tania
-

 Author| Post time: 4-3-2019 19:00
| Show all posts
Karate

Women's Youth Kumite -59kg
Final Results

SAKAJI Kokoro
-

CHERNYSHEVA Anna
-

HEYDARIOZOMCHELOEI Mobina
-

PEROVIC Ivana
-

Rank
Athletes
Nation
Result
5
OUKHATTOU Assia
-
5
BARANYI Zsofia
-
7
OSSIPOVA Marta
-
7
HOPE Charlotte
-

 Author| Post time: 4-3-2019 19:05
| Show all posts
Boxing

Men's Youth Bantamweight (-56kg)
Final Results

KHALOKOV Abdumalik
-

HALINICHEV Maksym
-

CUELLO Mirco Jehiel
-

Rank
Athletes
Nation
Result
4
ABBAZ Abdessamad
-
5
QAMILI Muhamet
-
6
AMRAM Christon
-

 Author| Post time: 4-3-2019 19:05
| Show all posts
Boxing

Men's Youth Light Welterweight (-64kg)
Final Results

POPOV Ilia
-

SHAIKEN Talgat
-

AZIM Hassan
-

Rank
Athletes
Nation
Result
4
BOULAOUJA Mohammed
-
5
JONES Otha
-
6
MALIQI Erdonis
-

 Author| Post time: 4-3-2019 19:05
| Show all posts
Boxing

Men's Youth Light Heavyweight (-81kg)
Final Results

ITAUMA Karol
-

KOLESNIKOV Ruslan
-

MERJANOV Timur
-

Rank
Athletes
Nation
Result
4
ALI KARAR ALI MOUSSA Youssef
-
5
MORALES NIEVES Jancarmelo
-
6
MOUSAVIPAEINDEZAEI Seyedsajad
-

 Author| Post time: 4-3-2019 19:10
| Show all posts
Boxing

Women's Youth Flyweight (48kg-51kg)
Final Results

LA PIANA Martina
-

GBADAMOSI Adijat
-

GARCIA Heaven Destiny
-

Rank
Athletes
Nation
Result
4
STOEVA Goryana
-
5
JYOTI
-
5
ABDRAIMOVA Zhansaya
-
5
KHOLMATOVA Khursandoy
-

 Author| Post time: 4-3-2019 19:10
| Show all posts
Boxing

Women's Youth Lightweight (57kg-60kg)
Final Results

DUBOIS Caroline Sara
-

BUAPA Porntip
-

SAPUTO Oriana
-

Rank
Athletes
Nation
Result
4
LAWSON Emma
-
5
HAMORI Luca Anna
-
5
ARAMOKOLA Fatimo Ayomide
-
5
TAGHOUTI Mawada
-

 Author| Post time: 4-3-2019 19:10
| Show all posts
Karate

Men's Youth Kumite -68kg
Final Results

MAHAUDEN Quentin
-

SEKOURI Yassine
-

RUGGIERO Rosario
-

BATYRGALI Abilmansur
-

Rank
Athletes
Nation
Result
5
SALSENCH MARTINEZ Juan
-
5
BOSKOVIC Bojan
-
7
NAKAMURA Kotaro
-
7
SHYROIAN Robert
-

 Author| Post time: 4-3-2019 19:15
| Show all posts
Karate

Men's Youth Kumite +68kg
Final Results

MOHAMMADI Navid
-

ECH-CHAABI Nabil
-

CREAN Sean McCarthy
-

BULUT Enes
-

Rank
Athletes
Nation
Result
5
SAKIYAMA Keisei
-
5
AVAKIMOV Robert
-
7
JEFFERIES Raukawa
-
7
KOSA Tomas
-

 Author| Post time: 4-3-2019 19:15
| Show all posts
Karate

Women's Youth Kumite +59kg
Final Results

SAELID Annika
-

SAWASHIMA Sakura
-

SALISBURY Lauren
-

ALTOONI Negin
-

Rank
Athletes
Nation
Result
5
KYDONAKI Keli
-
5
FONSECA ROMERO Janessa Michelle
-
7
LYCK Laura
-
7
ALAMERI Sarah
-

Go to the Totallympics Discussion Forum|Totallympics  

5-3-2021 02:25 GMT+1

Powered by Discuz! X3.4

Release 20191201, © 2001-2021, Tencent Cloud.

MultiLingual version, Rev. 955, © 2009-2021 codersclub.org

Quick Reply To Top Return to the list