Totallympics Results

 Forgot password?
 Register
Author: hckosice

Alpine Skiing FIS World Cup 2017 - 2018

[Copy link]
 Author| Post time: 16-12-2017 12:59
| Show all posts
Stage 10

Val d'Isère (FRA) - 14 December 2017 - 17 December 2017


Women's Super-G (3/8)
Final Results

VONN Lindsey
1:04.86

GOGGIA Sofia
1:05.17

MOWINCKEL Ragnhild
1:05.25

Rank
Athletes
Nation
Result
4
SCHMIDHOFER Nicole
1:05.53
5
HAEHLEN Joana
1:05.56
6
SCHNARF Johanna
1:05.68
7
REBENSBURG Viktoria
1:05.74
8
ROSS Laurenne
1:05.83
9
GUT Lara
1:05.86
10
GISIN Michelle
1:05.93
11
MIRADOLI Romane
1:05.94
12
SUTER Corinne
1:05.98
13
GAUTHIER Tiffany
1:06.06
14
TIPPLER Tamara
1:06.18
15
VEITH Anna
1:06.21
16
BRIGNONE Federica
1:06.25
17
HAASER Ricarda
1:06.27
18
FLURY Jasmine
1:06.28
19
NUFER Priska
1:06.35
20
VENIER Stephanie
1:06.38
21
HOFER Anna
1:06.47
22
MCKENNIS Alice
1:06.48
23
FANCHINI Nadia
1:06.84
24
MERRYWEATHER Alice
1:06.89
25
SCHEYER Christine
1:06.91
26
GAUCHE Laura
1:06.93
27
BRUNNER Stephanie
1:07.05
27
WORLEY Tessa
1:07.05
29
SIEBENHOFER Ramona
1:07.19
30
PIOT Jennifer
1:07.21
31
BASSINO Marta
1:07.22
32
PFISTER Meike
1:07.46
33
WEIDLE Kira
1:07.47
34
COOK Stacey
1:07.49
35
FEST Nadine
1:07.54
36
HOERNBLAD Lisa
1:07.59
37
FANCHINI Elena
1:07.64
38
JOHNSON Breezy
1:07.72
39
TOMMY Mikaela
1:07.89
40
DELAGO Nicol
1:08.29
41
SOSIO Federica
1:08.52
42
SUTER Jasmina
1:08.93
43
FEIERABEND Denise
1:09.04
44
MASSIOS Marie
1:09.06
45
MANCUSO Julia
1:10.42
CAILL Ania Monica
DNF
PALLAS Carmina
DNF
BARAHONA Noelle
DNF
IVARSSON Lin
DNF
MIKLOS Edit
DNF
COLETTI Alexandra
DNF
WENIG Michaela
DNF
KOPP Rahel
DNF
WILES Jacqueline
DNF
WEIRATHER Tina
DNF
HUETTER Cornelia
DSQ
SMALL Greta
DNS
POPOVIC Leona
DNS
KANTOROVA Barbara
DNS
FERK Marusa
DNS
GRENIER Valerie
DNS

 Author| Post time: 16-12-2017 15:12
| Show all posts
Stage 9

Val Gardena/Gröden (ITA) - 13 December 2017 - 16 December 2017


Men's Downhill (3/9)
Final Results

SVINDAL Aksel Lund
1:57.00

JANSRUD Kjetil
1:57.59

FRANZ Max
1:57.85

Rank
Athletes
Nation
Result
4
ROULIN Gilles
1:58.00
5
INNERHOFER Christof
1:58.14
6
BAUMANN Romed
1:58.16
6
PARIS Dominik
1:58.16
8
FEUZ Beat
1:58.17
9
GOLDBERG Jared
1:58.18
10
CAVIEZEL Mauro
1:58.22
11
BENNETT Bryce
1:58.24
12
SANDER Andreas
1:58.31
13
DRESSEN Thomas
1:58.34
14
FERSTL Josef
1:58.41
15
OSBORNE-PARADIS Manuel
1:58.50
16
SCHMID Manuel
1:58.60
17
MAYER Matthias
1:58.62
18
KRIECHMAYR Vincent
1:58.74
18
KILDE Aleksander Aamodt
1:58.74
20
BARANDUN Gian Luca
1:58.86
21
ROGER Brice
1:58.88
21
THEAUX Adrien
1:58.88
23
HEEL Werner
1:58.99
24
STRIEDINGER Otmar
1:59.03
24
FAYED Guillermo
1:59.03
24
REICHELT Hannes
1:59.03
27
RAFFORT Nicolas
1:59.04
28
MANI Nils
1:59.11
29
SCHWAIGER Dominik
1:59.14
30
THOMSEN Benjamin
1:59.15
31
WEBER Ralph
1:59.16
32
GUAY Erik
1:59.23
33
VON APPEN Henrik
1:59.25
34
BUZZI Emanuele
1:59.27
35
SEJERSTED Adrian Smiseth
1:59.31
36
MUZATON Maxence
1:59.36
37
BERTHOLD Frederic
1:59.38
38
KROELL Johannes
1:59.44
39
GANONG Travis
1:59.45
40
CLAREY Johan
1:59.53
41
MAPLE Wiley
1:59.56
41
NYMAN Steven
1:59.56
43
BIESEMEYER Thomas
1:59.73
44
WALDER Christian
1:59.75
45
GISIN Marc
1:59.78
46
ROMAR Andreas
1:59.87
46
KUENG Patrick
1:59.87
48
GIEZENDANNER Blaise
1:59.89
49
MARSAGLIA Matteo
1:59.95
50
KRYENBUEHL Urs
1:59.99
51
SCHWEIGER Patrick
2:00.10
52
CASSE Mattia
2:00.19
52
VUKICEVIC Marko
2:00.19
54
BAILET Matthieu
2:00.31
54
KLINE Bostjan
2:00.31
56
KOSI Klemen
2:00.33
57
FILL Peter
2:00.35
58
MONSEN Felix
2:00.43
59
CATER Martin
2:00.47
60
ALLEGRE Nils
2:00.66
61
BATTILANI Henri
2:00.68
62
SAUGESTAD Stian
2:00.87
63
ALESSANDRIA Arnaud
2:00.88
64
ZRNCIC DIM Natko
2:01.11
65
FAARUP Christoffer
2:01.18
66
WERRY Tyler
2:01.58
67
PERKO Rok
2:01.78
68
HOERL Christopher
2:01.92
69
KLUSAK Michal
2:02.37
SUGAI Ryo
DNF
OLIVERAS Marc
DNF
THOMPSON Broderick
DNF

 Author| Post time: 16-12-2017 15:33
| Show all posts
Stage 11

Alta Badia (ITA) - 17 December 2017 - 18 December 2017




Events

  • Men's Giant Slalom (3/8)
  • Men's Giant Slalom (4/8)


Official Schedule
Central European Time (GMT +1)
Olympic Event Final | Non-Olympic Event Final


Sunday, December 17th
09:30 Men's Giant Slalom Run 1
12:30 Men's Giant Slalom Run 2


Monday, December 18th
18:30 Men's Parallel Giant Slalom


 Author| Post time: 17-12-2017 13:58
| Show all posts
Stage 10

Val d'Isère (FRA) - 14 December 2017 - 17 December 2017


Women's Super-G (4/8)
Final Results

VEITH Anna
1:05.77

WEIRATHER Tina
1:06.25

GOGGIA Sofia
1:06.28

Rank
Athletes
Nation
Result
4
GUT Lara
1:06.41
5
GISIN Michelle
1:06.63
6
MOWINCKEL Ragnhild
1:06.78
7
BRIGNONE Federica
1:06.86
8
SCHMIDHOFER Nicole
1:07.00
9
SIEBENHOFER Ramona
1:07.25
10
HOFER Anna
1:07.29
11
DELAGO Nicol
1:07.35
12
BRUNNER Stephanie
1:07.44
12
HUETTER Cornelia
1:07.44
14
FANCHINI Nadia
1:07.45
15
MCKENNIS Alice
1:07.52
16
SCHNARF Johanna
1:07.57
17
WILES Jacqueline
1:07.58
18
GAUTHIER Tiffany
1:07.60
19
GAUCHE Laura
1:07.69
20
VENIER Stephanie
1:07.78
21
NUFER Priska
1:07.79
22
MIRADOLI Romane
1:07.85
23
BASSINO Marta
1:07.97
23
SUTER Corinne
1:07.97
25
HOERNBLAD Lisa
1:07.98
26
HAASER Ricarda
1:08.00
27
WEIDLE Kira
1:08.20
28
HAEHLEN Joana
1:08.29
29
ROSS Laurenne
1:08.30
30
PIOT Jennifer
1:08.43
31
JOHNSON Breezy
1:08.48
32
SCHEYER Christine
1:08.66
33
MASSIOS Marie
1:08.84
34
TOMMY Mikaela
1:08.94
35
WENIG Michaela
1:08.96
36
MERRYWEATHER Alice
1:09.01
37
FEIERABEND Denise
1:09.10
38
IVARSSON Lin
1:09.31
39
FANCHINI Elena
1:09.41
40
SUTER Jasmina
1:09.51
41
SOSIO Federica
1:09.53
42
MANCUSO Julia
1:11.86
43
BARAHONA Noelle
1:12.10
44
CAILL Ania Monica
1:12.35
MORENO BECERRA Cande
DNF
MIKLOS Edit
DNF
PFISTER Meike
DNF
COLETTI Alexandra
DNF
KOPP Rahel
DNF
COOK Stacey
DNF
FEST Nadine
DNF
TIPPLER Tamara
DNF
FLURY Jasmine
DNF
WORLEY Tessa
DNF
REBENSBURG Viktoria
DNF
GRENIER Valerie
DNS
VONN Lindsey
DNS


 Author| Post time: 17-12-2017 14:07
| Show all posts
Stage 11

Alta Badia (ITA) - 17 December 2017 - 18 December 2017


Men's Giant Slalom (3/8)
Final Results

HIRSCHER Marcel
2:25.421:12.15+1:13.27

KRISTOFFERSEN Henrik
2:27.121:12.32+1:14.80

KRANJEC Zan
2:27.241:12.48+1:14.76

Rank
Athletes
Nation
Run 1
Run 2
Result
4
MURISIER Justin
1:12.64
1:14.85
2:27.49
5
LIGETY Ted
1:12.90
1:14.75
2:27.65
6
OLSSON Matts
1:12.73
1:14.96
2:27.69
7
FELLER Manuel
1:12.52
1:15.23
2:27.75
8
DE ALIPRANDINI Luca
1:13.30
1:14.62
2:27.92
9
PINTURAULT Alexis
1:13.33
1:14.89
2:28.22
10
NESTVOLD-HAUGEN Leif Kristian
1:12.93
1:15.34
2:28.27
11
FAIVRE Mathieu
1:13.97
1:14.35
2:28.32
12
LEITINGER Roland
1:13.51
1:14.85
2:28.36
13
BRENNSTEINER Stefan
1:13.72
1:14.84
2:28.56
14
FANARA Thomas
1:13.17
1:15.40
2:28.57
15
ANDRIENKO Aleksander
1:14.47
1:14.16
2:28.63
16
NANI Roberto
1:13.99
1:14.86
2:28.85
16
EISATH Florian
1:14.13
1:14.72
2:28.85
18
MEILLARD Loic
1:14.11
1:14.77
2:28.88
19
MOELGG Manfred
1:13.70
1:15.43
2:29.13
20
CAVIEZEL Gino
1:14.42
1:14.80
2:29.22
21
AERNI Luca
1:14.82
1:14.58
2:29.40
22
MYHRER Andre
1:13.99
1:15.53
2:29.52
23
MUFFAT-JEANDET Victor
1:13.67
1:15.97
2:29.64
24
FAVROT Thibaut
1:14.89
1:15.10
2:29.99
25
ZUBCIC Filip
1:14.48
1:15.88
2:30.36
26
SCHMID Alexander
1:14.77
1:15.60
2:30.37
27
READ Erik
1:13.90
1:19.89
2:33.79
28
TONETTI Riccardo
1:13.52
1:24.52
2:38.04
STROLZ Johannes
1:14.78
-
DNF2
FORD Tommy
1:14.21
-
DNF2
VALCAREGGI Massimiliano
1:22.86
-
DNQ2
OHKOSHI Ryunosuke
1:17.72
-
DNQ2
KOLEGA Elias
1:17.84
-
DNQ2
RAPOSO Charlie
1:16.59
-
DNQ2
GALEOTTI Greg
1:16.45
-
DNQ2
HADALIN Stefan
1:16.59
-
DNQ2
MAURBERGER Simon
1:15.04
-
DNQ2
ROULIN Gilles
1:15.62
-
DNQ2
ODERMATT Marco
1:14.91
-
DNQ2
NETELAND Bjoernar
1:15.21
-
DNQ2
BARWOOD Adam
1:17.17
-
DNQ2
COCHRAN-SIEGLE Ryan
1:15.00
-
DNQ2
BROWN Phil
1:16.63
-
DNQ2
ROBERTS Hig
1:15.10
-
DNQ2
ZAMPA Andreas
1:15.72
-
DNQ2
MONSEN Marcus
1:15.30
-
DNQ2
WALCH Magnus
1:15.70
-
DNQ2
BORSOTTI Giovanni
1:15.51
-
DNQ2
WINDINGSTAD Rasmus
1:15.22
-
DNQ2
ZAMPA Adam
1:15.94
-
DNQ2
TORSTI Samu
1:16.09
-
DNQ2
TRIKHICHEV Pavel
1:15.20
-
DNQ2
JITLOFF Tim
1:15.10
-
DNQ2
CHODOUNSKY David
1:15.23
-
DNQ2
ZURBRIGGEN Elia
1:14.91
-
DNQ2
DOPFER Fritz
1:17.18
-
DNQ2
KILDE Aleksander Aamodt
1:15.17
-
DNQ2
BREITFUSS KAMMERLANDER Simon
-
-
DNF1
MATT Michael
-
-
DNF1
GUILLOT Victor
-
-
DNF1
VERDU Joan
-
-
DNF1
TUMLER Thomas
-
-
DNF1
HROBAT Miha
-
-
DNF1
BUGNARD Pierre
-
-
DNF1
SCHWARZ Marco
-
-
DNF1
KRYZL Krystof
-
-
DNF1
JENAL Sandro
-
-
DNF1
ROCHAT Marc
-
-
DNF1
ZINGERLE Alex
-
-
DNF1
JAKOBSEN Kristoffer
-
-
DNF1
HIRSCHBUEHL Christian
-
-
DNF1
FEASEY Willis
-
-
DNF1
PHILP Trevor
-
-
DNF1
JANSRUD Kjetil
-
-
DNF1
LUITZ Stefan
-
-
DNF1
MEINERS Maarten
-
-
DNS1

 Author| Post time: 17-12-2017 15:00
| Show all posts
Stage 12

Courchevel (FRA) - 19 December 2017 - 20 December 2017




Events

  • Women's Giant Slalom (3/9)
  • Women's Slalom (3/12)


Official Schedule
Central European Time (GMT +1)
Olympic Event Final | Non-Olympic Event Final


Tuesday, December 19th
10:30 Women's Giant Slalom Run 1
13:30 Women's Giant Slalom Run 2


Wednesday, December 20th
13:15 Women's Parallel Slalom Qualification
18:00 Women's Parallel Slalom Finals


 Author| Post time: 18-12-2017 20:41
| Show all posts
Stage 11

Alta Badia (ITA) - 17 December 2017 - 18 December 2017


Men's Parallel Giant Slalom (4/8)
Non-Olympic Event

Final Results

OLSSON Matts
-Big Final

KRISTOFFERSEN Henrik
-Big Final

HIRSCHER Marcel
-Small Final

Rank
Athletes
Nation
Result
4
KILDE Aleksander Aamodt
-S.F.
5
NESTVOLD-HAUGEN Leif Kristian
-5thP.R.
6
MYHRER Andre
-5thP.R.
7
MURISIER Justin
-7thP.R.
8
ZUBCIC Filip
-7thP.R.
9
PINTURAULT Alexis
-R16
10
NANI Roberto
-R16
11
MEILLARD Loic
-R16
12
MAYER Matthias
-R16
13
DE ALIPRANDINI Luca
-R16
14
READ Erik
-R16
15
JANSRUD Kjetil
-R16
16
BRENNSTEINER Stefan
-R16
17
LEITINGER Roland
-R32
18
AERNI Luca
-R32
19
MUFFAT-JEANDET Victor
-R32
20
EISATH Florian
-R32
21
KRANJEC Zan
-R32
22
SCHMID Alexander
-R32
23
LIGETY Ted
-R32
24
FAIVRE Mathieu
-R32
25
FAVROT Thibaut
-R32
26
FORD Tommy
-R32
27
FANARA Thomas
-R32
28
CAVIEZEL Gino
-R32
29
TONETTI Riccardo
-R32
30
ANDRIENKO Aleksander
-R32
31
MOELGG Manfred
-R32
32
FELLER Manuel
-R32

 Author| Post time: 18-12-2017 21:16
| Show all posts
Stage 13

Madonna di Campiglio (ITA) - 22 December 2017




Events

  • Men's Slalom (3/12)


Official Schedule
Central European Time (GMT +1)
Olympic Event Final | Non-Olympic Event Final


Friday, December 22nd
17:45 Men's Slalom Run 1
20:45 Men's Slalom Run 2


 Author| Post time: 19-12-2017 17:36
| Show all posts
Stage 12

Courchevel (FRA) - 19 December 2017 - 20 December 2017


Women's Giant Slalom (3/9)
Final Results

SHIFFRIN Mikaela
2:02.401:01.30+1:01.10

WORLEY Tessa
2:03.391:02.81+1:00.67

MOELGG Manuela
2:03.411:02.04+1:01.37

Rank
Athletes
Nation
Run 1
Run 2
Result
4
MOWINCKEL Ragnhild
1:02.36
1:01.06
2:03.42
5
HAVER-LOESETH Nina
1:02.26
1:01.44
2:03.70
6
MEILLARD Melanie
1:02.42
1:01.31
2:03.73
7
BAUD MUGNIER Adeline
1:02.80
1:01.27
2:04.07
8
BASSINO Marta
1:01.81
1:02.34
2:04.15
9
HOLDENER Wendy
1:02.84
1:01.37
2:04.21
10
GUT Lara
1:03.43
1:00.84
2:04.27
11
DREV Ana
1:02.82
1:01.52
2:04.34
11
HECTOR Sara
1:03.49
1:00.85
2:04.34
13
TILLEY Alex
1:03.56
1:00.95
2:04.51
14
REBENSBURG Viktoria
1:02.36
1:02.25
2:04.61
15
HAASER Ricarda
1:03.69
1:00.95
2:04.64
16
GOGGIA Sofia
1:02.77
1:01.95
2:04.72
17
HROVAT Meta
1:03.99
1:00.84
2:04.83
18
BRUNNER Stephanie
1:03.08
1:01.78
2:04.86
19
CURTONI Irene
1:03.70
1:01.23
2:04.93
20
ALPHAND Estelle
1:03.21
1:01.90
2:05.11
21
KAPPAURER Elisabeth
1:03.05
1:02.12
2:05.17
22
ROBNIK Tina
1:03.94
1:01.40
2:05.34
23
FRASSE SOMBET Coralie
1:04.40
1:01.07
2:05.47
24
WILD Simone
1:03.36
1:02.20
2:05.56
25
MASSIOS Marie
1:04.18
1:01.67
2:05.85
26
HANSDOTTER Frida
1:04.08
1:01.83
2:05.91
27
THALMANN Carmen
1:04.13
1:01.84
2:05.97
28
VLHOVA Petra
1:02.99
1:03.61
2:06.60
29
GRENIER Valerie
1:04.34
1:02.34
2:06.68
30
BREM Eva-Maria
1:03.91
1:03.16
2:07.07

CLERC Mialitiana
1:11.38
-
DNQ2

GUEST Charlie
1:06.56
-
DNQ2

HUDSON Piera
1:08.14
-
DNQ2

VANREUSEL Kim
1:09.07
-
DNQ2

HUBER Katharina
1:05.82
-
DNQ2

BANCORA Salome
1:08.94
-
DNQ2

GASTALDI Nicol
1:10.79
-
DNQ2

BARAHONA Noelle
1:09.20
-
DNQ2

KOPP Rahel
1:04.49
-
DNQ2

BERTANI Luisa Matilde Maria
1:05.68
-
DNQ2

MIELZYNSKI Erin
1:06.31
-
DNQ2

GASIENICA-DANIEL Maryna
1:05.53
-
DNQ2

STAALNACKE Ylva
1:05.20
-
DNQ2

KASPER Vanessa
1:04.68
-
DNQ2

JELINKOVA Adriana
1:04.97
-
DNQ2

BUCIK Ana
1:04.77
-
DNQ2

HOLTMANN Mina Fuerst
1:05.06
-
DNQ2

IGNJATOVIC Nevena
1:05.50
-
DNQ2

HAUGEN Kristine Gjelsten
1:04.89
-
DNQ2

SMART Amelia
1:07.69
-
DNQ2

LIENSBERGER Katharina
1:04.90
-
DNQ2

TOMMY Mikaela
1:06.61
-
DNQ2

HILZINGER Jessica
1:04.51
-
DNQ2

VEITH Anna
1:04.60
-
DNQ2

GISIN Michelle
1:05.04
-
DNQ2

BARIOZ Taina
1:05.11
-
DNQ2

SCHILD Bernadette
1:04.69
-
DNQ2

GASUNA Lelde
-
-
DNF1

SHKANOVA Maria
-
-
DNF1

SKJOELD Maren
-
-
DNF1

PAULATHOVA Katerina
-
-
DNF1

SWENN LARSSON Anna
-
-
DNF1

O BRIEN Nina
-
-
DNF1

MANGAN Patricia
-
-
DNF1

WIESLER Maren
-
-
DNF1

DIREZ Clara
-
-
DNF1

POPOVIC Leona
-
-
DNF1

LYSDAHL Kristin
-
-
DNF1

BRIGNONE Federica
-
-
DNF1

TRUPPE Katharina
-
-
DSQ1

WIKSTROEM Emelie
-
-
DNS1

 Author| Post time: 20-12-2017 19:49
| Show all posts
Stage 12

Courchevel (FRA) - 19 December 2017 - 20 December 2017


Women's Parallel Slalom (3/12)
Non-Olympic Event

Qualification Results
The Top 32 Athletes will qualify for the Round of 32

Rank
Athletes
Nation
Result
1
SHIFFRIN Mikaela
26.00
2
MIELZYNSKI Erin
26.37
3
BAUD MUGNIER Adeline
26.44
3
MEILLARD Melanie
26.44
5
HOLDENER Wendy
26.46
6
SCHILD Bernadette
26.60
7
HANSDOTTER Frida
26.66
8
VLHOVA Petra
26.67
9
SKJOELD Maren
26.73
10
CURTONI Irene
26.77
11
WALLNER Marina
26.78
12
TILLEY Alex
26.79
13
BRUNNER Stephanie
26.89
14
THALMANN Carmen
26.90
15
SWENN LARSSON Anna
26.94
16
COSTAZZA Chiara
26.97
17
BUCIK Ana
26.98
18
FERK Marusa
27.06
19
NOENS Nastasia
27.15
20
GASIENICA-DANIEL Maryna
27.18
21
SMART Amelia
27.19
21
GEIGER Christina
27.19
23
HILZINGER Jessica
27.21
24
HOLTMANN Mina Fuerst
27.22
25
FEIERABEND Denise
27.24
26
HAASER Ricarda
27.25
27
MOELGG Manuela
27.28
28
JELINKOVA Adriana
27.34
28
IGNJATOVIC Nevena
27.34
30
STIEGLER Resi
27.35
31
TRUPPE Katharina
27.36
32
FRASSE SOMBET Coralie
27.38
33
HAVER-LOESETH Nina
27.40
34
LIENSBERGER Katharina
27.41
35
WIESLER Maren
27.44
36
POPOVIC Leona
27.52
36
GUT Lara
27.52
38
GISIN Michelle
27.53
39
HUBER Katharina
27.54
40
GALLHUBER Katharina
27.55
41
ALPHAND Estelle
27.56
42
HECTOR Sara
27.63
43
DUBOVSKA Martina
27.64
44
FORNI Josephine
27.65
45
BARTHET Anne-Sophie
27.68
45
ST-GERMAIN Laurence
27.68
47
STAALNACKE Ylva
27.69
48
DUERR Lena
27.72
49
WIKSTROEM Emelie
27.73
50
HAUGEN Kristine Gjelsten
27.86
51
CHAPUIS Lea
27.90
52
GASUNA Lelde
28.14
52
HROVAT Meta
28.14
54
DANIOTH Aline
28.18
55
SHKANOVA Maria
28.27
56
O BRIEN Nina
28.44
57
GUTIERREZ Mireia
28.51
58
GASTALDI Nicol
28.59
59
VANREUSEL Kim
28.63
60
MANGAN Patricia
28.91
61
CLERC Mialitiana
29.39
TOMMY Mikaela
DNF
PETERLINI Martina
DNF
CAPOVA Gabriela
DNF
TKACHENKO Ekaterina
DNF
ROBNIK Tina
DNS
PAULATHOVA Katerina
DNS
GUEST Charlie
DNS
LYSDAHL Kristin
DNS
BRIGNONE Federica
DNS
KIRCHGASSER Michaela
DNS

Go to the Totallympics Discussion Forum|Totallympics  

23-10-2019 12:42 GMT+1

Powered by Discuz! X3.4

Release 20171001, © 2001-2019 Comsenz Inc.

MultiLingual version, Rev. 742, © 2009-2019 codersclub.org

Quick Reply To Top Return to the list