Totallympics Results

 Forgot password?
 Register
View: 123|Reply: 2

[CONT. CHAMP.] Men's Football UEFA European Europa League 2018 - 2019

[Copy link]
Post time: 15-6-2018 15:36
| Show all posts |Read mode
Edited by Henry_Leon at 7-7-2018 00:46

Men's Football UEFA European Europa League 2018 - 2019

Continental Championship - 26 June 2018 - 29 May 2019




Qualified Teams (Partial)

  • FK Partizani
  • KF Laçi
  • KS Luftëtari
  • FC Santa Coloma
  • UE Engordany
  • UE Sant Julià
  • FC Banants
  • FC Gandzasar
  • FC Pyunik
  • LASK Linz
  • SK Admira Wacker Wien
  • SK Rapid Wien
  • Gabala SC
  • Keşla FK
  • Neftçi PFK
  • FC Dinamo Brest
  • FC Dinamo Minsk
  • FC Shakhtyor Soligorsk
  • KAA Gent
  • KRC Genk
  • RSC Anderlecht
  • FK Sarajevo
  • FK Željezničar
  • NK Široki Brijeg
  • PFC CSKA Sofia
  • PFC Levski Sofia
  • PFC Slavia Sofia
  • HNK Hajduk Split
  • HNK Rijeka
  • NK Osijek
  • AEK Larnaca FC
  • Anorthosis Famagusta FC
  • Apollon Limassol FC
  • AC Sparta Praha
  • FK Jablonec
  • SK Sigma  Olomouc
  • Brøndby IF
  • FC København
  • FC Nordsjælland
  • Arsenal FC
  • Burnley FC
  • Chelsea FC
  • FC Levadia Tallinn
  • JK Narva Trans
  • Nõmme Kalju FC
  • B36 Tórshavn
  • KÍ Klaksvík
  • NSÍ Runavík
  • FC Lahti
  • KuPS Kuopio
  • Ilves Tampere
  • FC Girondins de Bordeaux
  • Olympique de Marseille
  • Stade Rennais FC
  • FC Chikhura Sachkhere
  • FC Dinamo Tbilisi
  • FC Samtredia
  • Bayer 04 Leverkusen
  • Eintracht Frankfurt
  • RB Leipzig
  • Europa FC
  • Lincoln FC
  • St Joseph's FC
  • Asteras Tripolis FC
  • Atromitos FC
  • Olympiacos FC
  • Budapest Honvéd FC
  • Ferencvárosi TC
  • Ujpest FC
  • FH Hafnarfjördur
  • IBV Vestmannaeyjar
  • Stjarnan
  • Derry City FC
  • Dundalk FC
  • Shamrock Rovers FC
  • Beitar Jerusalem FC
  • Hapoel Haifa FC
  • Maccabi Tel-Aviv FC
  • AC Milan
  • Atalanta BC
  • SS Lazio
  • FC Irtysh Pavlodar
  • FC Kairat Almaty
  • FC Tobol Kostanay
  • FC Prishtina
  • FK Liepāja
  • FK Ventspils
  • Riga FC
  • FC Vaduz
  • FC Stumbras
  • FK Žalgiris Vilnius
  • FK Trakai
  • CS Fola Esch
  • FC Progrès Niederkorn
  • Racing FC Union Letzebuerg
  • FK Rabotnicki
  • FK Shkupi
  • FK Vardar
  • Balzan FC
  • Birkirkara FC
  • Gżira United FC
  • CS Petrocub
  • FC Milsami Orhei
  • FC Zaria Balti
  • FK Budućnost Podgorica
  • FK Rudar Pljevlja
  • OFK Titograd
  • AZ Alkmaar
  • Feyenoord
  • SBV Vitesse
  • Cliftonville FC
  • Coleraine FC
  • Glenavon FC
  • Lillestrøm SK
  • Molde FK
  • Sarpsborg FK
  • Górnik Zabrze
  • Jagiellonia Białystok
  • KKS Lech Poznań
  • Rio Ave FC
  • SC Braga
  • Sporting Clube de Portugal
  • CS Universitatea Craiova
  • FCSB
  • FC Viitorul
  • FC Krasnodar
  • FC UFA
  • FC Zenit
  • SP La Fiorita
  • SP Tre Fiori
  • SS Folgore
  • Aberdeen FC
  • Hibernian FC
  • Rangers FC
  • FK Partizan
  • FK Radnicki Niš
  • FK Spartak Subotica
  • FK AS Trenčín
  • FC DAC 1904 Dunajská Streda
  • ŠK Slovan Bratislava
  • NK Domžale
  • NK Maribor
  • NK Rudar Velenje
  • Real Betis Balompié
  • Sevilla FC
  • Villarreal CF
  • AIK
  • BK Häcken
  • Djurgårdens IF
  • FC Luzern
  • FC St Gallen
  • FC Zürich
  • Akhisar Belediyespor
  • Beşiktaş JK
  • Istanbul Basaksehir
  • FC Mariupol
  • FC Vorskla Poltava
  • FC Zorya Luhansk
  • Bala Town FC
  • Cefn Druids AFC
  • Connah's Quay FC


Competition Format

Preliminary Round
June 26th - July 5th, 2018
14 Teams, Home and Away Matches, the 7 winning Teams will qualify for the First Qualifying Round
I
First Qualifying Round
July 10th - July 19th, 2018
94 Teams, Home and Away Matches, the 47 winning Teams will qualify for the Second Qualifying Round
I
Second Qualifying Round
July 26th - August 2nd, 2018
93 Teams (1 Team receive a bye, after a draw) , Home and Away Matches, the 46 winning Teams will qualify for the Third Qualifying Round
I
Third Qualifying Round
August 9th - August 16th, 2018
72 Teams, Home and Away Matches, the 36 winning Teams will qualify for the Play-Off Round
I
Play-off Round
August 23rd - August 30th, 2018
42 Teams, Home and Away Matches, the 21 winning Teams will qualify for the Preliminary Round
I
Preliminary Round
September 20th - December 13th, 2018

48 Teams, 12 Groups, the 1st and 2nd Teams from each Group will qualify for the Round of 32
I
Round of 32
February 14th - February 21st, 2019
32 Teams, Home and Away Matches, the 16 winning Teams will qualify for the Round of 16
I
Round of 16
March 7th - March 14th, 2019

16 Teams, Home and Away Matches, the 8 winning Teams will qualify for the Quarterfinals
I
Quarterfinals
April 11th - April 18th, 2019

8 Teams, Home and Away Matches, the 4 winning Teams will qualify for the Semifinals
I
Semifinals
May 2nd - May 9th, 2019

4 Teams, Home and Away Matches, the 2 winning Teams will qualify for the Final
I
Final
May 29th, 2019

2 Teams, the winning Team will be the Men's Fooball UEFA European Europa League 2018 - 2019 Champion


 Author| Post time: 16-6-2018 13:42
| Show all posts
Edited by Henry_Leon at 6-7-2018 01:00

Preliminary Round
June 26th - July 5th, 2018
14 Teams, Home and Away Matches, the 7 winning Teams will qualify for the First Qualifying Round


  • UE Engordany
  • UE Sant Julià
  • B36 Tórshavn
  • KÍ Klaksvík
  • Europa FC
  • St Joseph's FC
  • FC Prishtina
  • FK Trakai
  • Birkirkara FC
  • Gżira United FC
  • SP Tre Fiori
  • SS Folgore
  • Bala Town FC
  • Cefn Druids AFC



First Leg

UE Sant Julià 0 - 2 Gżira United FC
Half-Time: 0-1
June 26th 2018, h. 20:00 (GMT +2), Estadi Comunal, Andorra la Vella


Europa FC 1 - 1 FC Prishtina
Half-Time: 1-0
June 28th 2018, h. 18:00 (GMT +2), Victoria Stadium, Gibraltar


Birkirkara FC 1 - 1 KÍ Klaksvík
Half-Time: 0-0
June 28th 2018, h. 19:00 (GMT +2), Centenary, Ta' Qali


Cefn Druids AFC 1 - 1 FK Trakai
Half-Time: 0-0
June 28th 2018, h. 19:00 (GMT +1), Park Hall, Oswestry


B36 Tórshavn 1 - 1 St Joseph's FC
Half-Time: 1-1
June 28th 2018, h. 19:00 (GMT +1), Gundadalur, Torshavn


UE Engordany 2 - 1 SS Folgore
Half-Time: 1-0
June 28th 2018, h. 20:00 (GMT +2), Estadi Comunal, Andorra la Vella


SP Tre Fiori 3 - 0 Bala Town FC
Half-Time: 3-0
June 28th 2018, h. 20:45 (GMT +2), Tullo Morgagni, Forlì



Second Leg

(2) St Joseph's FC PSO:21 - 1PSO:4   B36 Tórshavn (2)
Half-Time: 0-1, Full-Time: 1-1, Extra-Time: 0-0, Penalty Shoot-Out: 2-4
July 5th 2018, h. 18:00 (GMT +2), Victoria Stadium, Gibraltar


(2) FK Trakai 1 - 0 Cefn Druids AFC (1)
Half-Time: 1-0
July 5th 2018, h. 19:30 (GMT +3), SRC Alytus, Alytus


(4) Gżira United FC 2 - 1   UE Sant Julià (1)
Half-Time:
July 5th 2018, h. 19:00 (GMT +2), Centenary, Ta' Qali


(6) FC Prishtina 5 - 0 Europa FC (1)
Half-Time: 3-0
July 5th 2018, h. 19:00 (GMT +2), Stadiumi Olimpik Adem Jashari, Mitrovica


(1) Bala Town FC 1 - 0 SP Tre Fiori (3)
Half-Time: 0-0
July 5th 2018, h. 18:30 (GMT +1), Belle Vue, Rhyl


(3) KÍ Klaksvík 2 - 1 Birkirkara FC (2)
Half-Time: 1-0
July 5th 2018, h. 19:00 (GMT +1), Gundadalur, Torshavn


(2) SS Folgore 1 - 1 UE Engordany (3)
Half-Time: 0-0
July 5th 2018, h. 20:45 (GMT +2), Tullo Morgagni, Forlì

 Author| Post time: 6-7-2018 01:25
| Show all posts
Edited by Henry_Leon at 13-7-2018 00:50

First Qualifying Round
July 10th - July 19th, 2018
94 Teams, Home and Away Matches, the 47 winning Teams will qualify for the Second Qualifying Round


  • FK Partizani
  • KF Laçi
  • KS Luftëtari
  • UE Engordany
  • FC Banants
  • FC Gandzasar
  • FC Pyunik
  • Gabala SC
  • Keşla FK
  • Neftçi PFK
  • FC Dinamo Minsk
  • FC Shakhtyor Soligorsk
  • FK Sarajevo
  • FK Željezničar
  • NK Široki Brijeg
  • PFC CSKA Sofia
  • PFC Levski Sofia
  • PFC Slavia Sofia
  • NK Osijek
  • Anorthosis Famagusta FC
  • Apollon Limassol FC
  • FC København
  • FC Nordsjælland
  • FC Levadia Tallinn
  • JK Narva Trans
  • Nõmme Kalju FC
  • B36 Tórshavn
  • KÍ Klaksvík
  • NSÍ Runavík
  • FC Lahti
  • KuPS Kuopio
  • Ilves Tampere
  • FC Chikhura Sachkhere
  • FC Dinamo Tbilisi
  • FC Samtredia
  • Budapest Honvéd FC
  • Ferencvárosi TC
  • Ujpest FC
  • FH Hafnarfjördur
  • IBV Vestmannaeyjar
  • Stjarnan
  • Derry City FC
  • Dundalk FC
  • Shamrock Rovers FC
  • Beitar Jerusalem FC
  • Maccabi Tel-Aviv FC
  • FC Irtysh Pavlodar
  • FC Kairat Almaty
  • FC Tobol Kostanay
  • FC Prishtina
  • FK Liepāja
  • FK Ventspils
  • Riga FC
  • FC Vaduz
  • FC Stumbras
  • FK Žalgiris Vilnius
  • FK Trakai
  • CS Fola Esch
  • FC Progrès Niederkorn
  • Racing FC Union Letzebuerg
  • FK Rabotnicki
  • FK Shkupi
  • FK Vardar
  • Balzan FC
  • Gżira United FC
  • CS Petrocub
  • FC Milsami Orhei
  • FC Zaria Balti
  • FK Budućnost Podgorica
  • FK Rudar Pljevlja
  • OFK Titograd
  • Cliftonville FC
  • Coleraine FC
  • Glenavon FC
  • Molde FK
  • Sarpsborg FK
  • Górnik Zabrze
  • KKS Lech Poznań
  • FC Viitorul
  • SP Tre Fiori
  • Hibernian FC
  • Rangers FC
  • FK Partizan
  • FK Radnicki Niš
  • FK Spartak Subotica
  • FK AS Trenčín
  • FC DAC 1904 Dunajská Streda
  • ŠK Slovan Bratislava
  • NK Domžale
  • NK Maribor
  • NK Rudar Velenje
  • AIK
  • BK Häcken
  • Connah's Quay FC



First Leg

FC Samtredia 0 - 1 FC Tobol Kostanay
Half-Time: 0-0
July 10th 2018, h. 20:00 (GMT +4), Mikheil Meskhi Stadioni, Tbilisi


FC Banants 1 - 2 FK Sarajevo
Half-Time: 1-2
July 11th 2018, h. 17:30 (GMT +4), Banants Stadium, Yerevan


FK Rabotnicki 2 - 1 Budapest Honvéd FC
Half-Time: 1-1
July 11th 2018, h. 17:30 (GMT +2), FFM Training Centre, Skopje


FC Vaduz 1 - 0 PFC Levski Sofia
Half-Time: 1-0
July 11th 2018, h. 17:45 (GMT +2), Rheinpark Stadion, Vaduz


CS Fola Esch 0 - 0 FC Prishtina
Half-Time: 0-0
July 11th 2018, h. 18:00 (GMT +2), Emile Mayrisch, Esch-sur-Alzette


KÍ Klaksvík 1 - 2 FK Žalgiris Vilnius
Half-Time: 0-1
July 11th 2018, h. 17:00 (GMT +1), Gundadalur, Torshavn


Glenavon FC 2 - 1 Molde FK
Half-Time: 1-1
July 11th 2018, h. 19:45 (GMT +1), Mourneview Park, Lurgan


FC Pyunik 1 - 0 FK Vardar
Half-Time: 1-0
July 12th 2018, h. 18:00 (GMT +4), Vazgen Sargsyan anvan Hanrapetakan Marzadasht, Yerevan


FK Ventspils 5 - 0 KS Luftëtari
Half-Time: 5-0
July 12th 2018, h. 18:45 (GMT +3), Ventspils Olimpiskais Centrs, Ventspils


FC Chikhura Sachkhere 0 - 0 Beitar Jerusalem FC
Half-Time: 0-0
July 12th 2018, h. 19:00 (GMT +4), Mikheil Meskhi Stadioni, Tbilisi


NK Rudar Velenje 7 - 0 SP Tre Fiori
Half-Time: 1-0
July 12th 2018, h. 17:30 (GMT +2), Ob Jezeru, Velenje


FK Partizani 0 - 1 NK Maribor
Half-Time: 0-0
July 12th 2018, h. 17:30 (GMT +2), Selman Stermazi, Tiran
a

KuPS Kuopio 0 - 1 FC København
Half-Time: 0-0
July 12th 2018, h. 19:00 (GMT +3), Kuopion Keskuskenttä, Kuopio


FC Levadia Tallinn 0 - 1 Dundalk FC
Half-Time: 0-0
July 12th 2018, h. 19:00 (GMT +3), Kadriorg, Tallinn


JK Narva Trans 0 - 2 FK Željeznicar
Half-Time: 0-1
July 12th 2018, h. 19:00 (GMT +3), A. Le Coq Arena, Tallinn


FK Trakai 0 - 0 FC Irtysh Pavlodar
Half-Time: 0-0
July 12th 2018, h. 19:00 (GMT +3), LFF Stadionas, Vilnius


FC Lahti 0 - 3 FH Hafnarfjördur
Half-Time: 0-2
July 12th 2018, h. 19:00 (GMT +3), Lahti Stadium, Lahti


Ilves Tampere 0 - 1 PFC Slavia Sofia
Half-Time: 0-0
July 12th 2018, h. 19:00 (GMT +3), Helsinki Football Stadium, Helsinki


Balzan FC 4 - 1 Keşla FK
Half-Time: 3-1
July 12th 2018, h. 19:00 (GMT +3), Centenary, Ta' Qali


Gabala SC 0 - 2 FC Progrès Niederkorn
Half-Time: 0-0
July 12th 2018, h. 20:00 (GMT +4), Qäbälä Sähär Stadionu, Qäbälä


FK Liepāja 0 - 3 BK Häcken
Half-Time: 0-0
July 12th 2018, h. 19:05 (GMT +3), Daugava, Liepaja


FC Milsami Orhei 2 - 4 ŠK Slovan Bratislava
Half-Time: 0-3
July 12th 2018, h. 20:00, District Sport Complex, Orhei


Ferencvárosi TC 1 - 1 Maccabi Tel-Aviv FC
Half-Time: 0-0
July 12th 2018, h. 19:00 (GMT +2),Groupama Aréna, Budapest


Anorthosis Famagusta FC 2 - 1 KF Laçi
Half-Time: 0-1
July 12th 2018, h. 20:00 (GMT +3), Antonis Papadopoulos, Larnaca


CS Petrocub 1 - 1 NK Osijek
Half-Time: 0-0
July 12th 2018, h. 20:00 (GMT +3), Stadionul Zimbru, Chisinau


Connah's Quay FC 1 - 3 FC Shakhtyor Soligorsk
Half-Time: 0-2
July 12th 2018, h.18:00 (GMT +1), Belle Vue, Rhyl


Derry City FC 0 - 2 FC Dinamo Minsk
Half-Time: 0-1
July 12th 2018, h.18:00 (GMT +1), Brandywell, Derry


Neftçi PFK 3 - 1 Ujpest FC
Half-Time: 1-1
July 12th 2018, h. 21:00 (GMT +4), Dalga Stadium, Baku


FC Stumbras 1 - 0 Apollon Limassol FC
Half-Time: 0-0
July 12th 2018, h. 20:00 (GMT +3), SRC Alytus - Alytus


PFC CSKA Sofia 1 - 0 Riga FC
Half-Time: 0-0
July 12th 2018, h. 20:45 (GMT +3), Bulgarska Armia Stadion, Sofia


IBV Vestmannaeyjar 0 - 4 Sarpsborg FK
Half-Time: 0-0
July 12th 2018, h. 18:00 (GMT), Hásteinsvöllur, Vestmannaeyjar


UE Engordany 0 - 3 FC Kairat Almaty
Half-Time: 0-2
July 12th 2018, h. 20:00 (GMT +2), Estadi Comunal, Andorra la Vella


Górnik Zabrze 1 - 0 FC Zaria Balti
Half-Time: 0-0
July 12th 2018, h. 20:00 (GMT +2), Ernesta Pohla, Zabrze


B36 Tórshavn 0 - 0 OFK Titograd
Half-Time: 0-0
July 12th 2018, h. 19:00 (GMT +1), Gundadalur, Torshavn


NK Široki Brijeg 2 - 2 NK Domžale
Half-Time: 0-2
July 12th 2018, h. 20:00 (GMT +2), Pecara, Siroki Brijeg  


  Racing FC Union Letzebuerg 0 - 2 FC Viitorul
Half-Time: 0-1
July 12th 2018, h. 20:00 (GMT +2), Stade Josy Barthel, Luxembourg


Shamrock Rovers FC 0 - 1 AIK
Half-Time: 0-0
July 12th 2018, h. 19:05 (GMT +3), Tallaght Stadium, Dublin


FK Rudar Pljevlja 0 - 3 FK Partizan
Half-Time: 0-1
July 12th 2018, h .20:15 (GMT +2), Gradski, Niksic


FK Budućnost Podgorica 0 - 2 FK AS Trenčín
Half-Time: 0-2
July 12th 2018, h. 20:30 (GMT +2), Gradski Stadion Podgorica, Podgorica


Hibernian FC 6 - 1 NSÍ Runavík
Half-Time: 4-0
July 12th 2018, h. 19:45 (GMT +1), Easter Road Stadium, Edinburgh


Cliftonville FC 0 - 1 FC Nordsjælland
Half-Time: 0-1
July 12th 2018, h. 19:45 (GMT +1), Solitude, Belfast


Rangers FC 2 - 0 FK Shkupi
Half-Time: 1-0
July 12th 2018, h. 19:45 (GMT +1), Ibrox Stadium, Glasgow


FK Spartak Subotica 1 - 1 Coleraine FC
Half-Time: 0-1
July 12th 2018, h. 20:45 (GMT +2), Karadjordje, Novi Sad


KKS Lech Poznań 2 - 0 FC Gandzasar
Half-Time: 2-0
July 12th 2018, h. 20:45 (GMT +2), Stadion Miejski, Poznan


FK Radnicki Niš 4 - 0 Gżira United FC
Half-Time: 1-0
July 12th 2018, h. 21:00 (GMT +2), Cair, Nis


FC DAC 1904 Dunajská Streda 1 - 1 FC Dinamo Tbilisi
Half-Time: 1-1
July 12th 2018, h. 21:00 (GMT +2), Mestský, Dunajska Streda


Stjarnan 3 - 0 Nõmme Kalju FC
Half-Time: 1-0
July 12th 2018, h. 20:00 (GMT), Stjörnuvöllur, Gardabaer



Second Leg

() PFC Levski Sofia vs FC Vaduz ()
Half-Time:
July 17th 2018, h. 18:45 (GMT +3), Georgi Asparuhov Stadion, Sofia


() FK Shkupi vs   Rangers FC ()
Half-Time:
July 17th 2018, h. 17:55 (GMT +2), Nacionalna Arena Filip II Makedonski, Skopje


() Budapest Honvéd FC vs FK Rabotnicki ()
Half-Time:
July 17th 2018, h. 18:00 (GMT +2), József Bozsik, Budapest


() FK Željezničar vs JK Narva Trans ()
Half-Time:
July 18th 2018, h. 18:00 (GMT +2), Stadion Grbavica, Sarajevo


() FC Irtysh Pavlodar vs FK Trakai ()
Half-Time:
July 19th 2018, h. 19:00 (GMT +6), Tsentralniy, Pavlodar


() FC Kairat Almaty vs UE Engordany ()
Half-Time:
July 19th 2018, h. 19:00 (GMT +6), Almaty Ortalyk Stadion, Almaty


() FC Tobol Kostanay vs FC Samtredia ()
Half-Time:
July 19th 2018, h. 19:00 (GMT +6), Tsentralniy, Kostanay


() FC Gandzasar vs KKS Lech Poznań ()
Half-Time:
July 19th 2018, h. 19:00 (GMT +4), Vazgen Sargsyan anvan Hanrapetakan Marzadasht, Yerevan


() KF Laçi vs Anorthosis Famagusta FC ()
Half-Time:
July 19th 2018, h. 17:00 (GMT +2), Laçi, Lac


() FC Dinamo Minsk vs Derry City FC ()
Half-Time:
July 19th 2018, h. 18:00 (GMT +3), Traktor, Minsk


() FC Viitorul vs Racing FC Union Letzebuerg ()
Half-Time:
July 19th 2018, h. 18:00 (GMT +3), Central Stadium Hagi Academy, Ovidiu


() Gżira United FC vs FK Radnicki Niš ()
Half-Time:
July 19th 2018, h. 19:00 (GMT +3), Centenary, Ta' Qali


() Molde FK vs Glenavon FC ()
Half-Time:
July 19th 2018, h. 18:00 (GMT +2), Molde Stadion, Molde


() PFC Slavia Sofia vs Ilves Tampere ()
Half-Time:
July 19th 2018, h. 19:00 (GMT +3), Natsionalen Stadion Vasil Levski, Sofia


() Nõmme Kalju FC vs Stjarnan ()
Half-Time:
July 19th 2018, h. 19:00 (GMT +3), Kadriorg, Tallinn


() ŠK Slovan Bratislava vs FC Milsami Orhei ()
Half-Time:
July 19th 2018, h. 18:30 (GMT +2), Štadión Pasienky, Bratislava


() Riga FC vs PFC CSKA Sofia ()
Half-Time:
July 19th 2018, h. 19:30 (GMT +3), Skonto Stadions, Riga


() BK Häcken vs FK Liepāja ()
Half-Time:
July 19th 2018, h. 19:00 (GMT +2), Bravida Stadium, Gothenburg


() Sarpsborg FK vs IBV Vestmannaeyjar ()
Half-Time:
July 19th 2018, h. 19:00 (GMT +2), Sarpsborg,  Sarpsborg


() Keşla FK vs Balzan FC ()
Half-Time:
July 19th 2018, h. 21:00 (GMT +4), Dalga Stadium, Baku


() Maccabi Tel-Aviv FC vs Ferencvárosi TC ()
Half-Time:
July 19th 2018, h. 20:00 (GMT +3), Netanya Municipal Stadium, Netanya


() FC Shakhtyor Soligorsk vs Connah's Quay FC ()
Half-Time:
July 19th 2018, h. 20:00 (GMT +3), Stroiltel, Soligorsk


() AIK vs Shamrock Rovers FC ()
Half-Time:
July 19th 2018, h. 19:00 (GMT +2), Friends Arena, Solna


() FK Vardar vs FC Pyunik ()
Half-Time:
July 19th 2018, h. 19:00 (GMT +2), Nacionalna Arena Filip II Makedonski, Skopje


() FC Zaria Balti vs Górnik Zabrze   ()
Half-Time:
July 19th 2018, h. 20:00 (GMT +3), Stadionul Zimbru, Chisinau


() Apollon Limassol FC vs FC Stumbras ()
Half-Time:
July 19th 2018, h. 20:00 (GMT +3), GSP, Nicosia


() FC Dinamo Tbilisi vs FC DAC 1904 Dunajská Streda ()
Half-Time:
July 19th 2018, h. 21:00 (GMT +4), Boris Paichadze Dinamo Arena, Tbilisi


() FC Prishtina vs CS Fola Esch ()
Half-Time:
July 19th 2018, h. 19:00 (GMT +2), Stadiumi Olimpik Adem Jashari, Mitrovica


() FK Žalgiris Vilnius vs KÍ Klaksvík ()
Half-Time:
July 19th 2018, h. 20:00 (GMT +3), LFF stadionas, Vilnius


() FC Nordsjælland vs Cliftonville FC ()
Half-Time:
July 19th 2018, h. 19:30 (GMT +2), Right to Dream Park, Farum


() FC Progrès Niederkorn vs Gabala SC ()
Half-Time:
July 19th 2018, h. 19:30 (GMT +2), Stade Municipal de Differdange, Differdange


() Beitar Jerusalem FC vs FC Chikhura Sachkhere ()
Half-Time:
July 19th 2018, h. 20:45 (GMT +3), Itztadion Teddy, Jerusalem


() FC København vs KuPS Kuopio ()
Half-Time:
July 19th 2018, h. 20:00 (GMT +2), FC København Stadium, Copenhagen


() KS Luftëtari vs FK Ventspils ()
Half-Time:
July 19th 2018, h. 20:00 (GMT +2), Elbasan Arena - Elbasan


() FK Sarajevo vs FC Banants ()
Half-Time:
July 19th 2018, h. 20:15 (GMT +2), Asim Ferhatović Hase Stadion - Sarajevo


() NK Maribor vs FK Partizani ()
Half-Time:
July 19th 2018, h. 20:15 (GMT +2), Stadion Ljudski vrt, Maribor


() FK Partizan vs FK Rudar Pljevlja ()
Half-Time:
July 19th 2018, h. 20:30 (GMT +2), Stadion FK Partizan, Belgrade


() OFK Titograd vs B36 Tórshavn ()
Half-Time:
July 19th 2018, h. 20:30 (GMT +2), Gradski Stadion, Podgorica


() FK AS Trenčín vs FK Budućnost Podgorica ()
Half-Time:
July 19th 2018, h. 20:30 (GMT +2), Spartak Myjava, Myjava


() SP Tre Fiori vs NK Rudar Velenje ()
Half-Time:
July 19th 2018, h. 20:45 (GMT +2), Tullo Morgagni, Forlì


() Dundalk FC vs FC Levadia Tallinn ()
Half-Time:
July 19th 2018, h. 19:45 (GMT +1), Oriel Park, Dundalk


() Coleraine FC vs FK Spartak Subotica ()
Half-Time:
July 19th 2018, h. 19:45 (GMT +1), The Showgrounds, Coleraine


() NSÍ Runavík vs Hibernian FC ()
Half-Time:
July 19th 2018, h. 19:45 (GMT +1), Toftir, Toftir


() NK Osijek vs CS Petrocub ()
Half-Time:
July 19th 2018, h. 20:45 (GMT +2), Gradski vrt, Osijek


() Ujpest FC vs Neftçi PFK ()
Half-Time:
July 19th 2018, h. 21:00 (GMT +2), Ferenc Szusza Stadion, Budapest


() NK Domžale vs NK Široki Brijeg ()
Half-Time:
July 19th 2018, h. 21:00 (GMT +2), Športni Park, Domzale


() FH Hafnarfjördur vs FC Lahti ()
Half-Time:
July 19th 2018, h. 19:00 (GMT), Kaplakrikavöllur, Hafnarfjördur

Go to the Totallympics Discussion Forum|Totallympics  

17-7-2018 03:51 GMT+2

Powered by Discuz! X3.4

Release 20171001, © 2001-2018 Comsenz Inc.

MultiLingual version, Rev. 742, © 2009-2018 codersclub.org

Quick Reply To Top Return to the list